5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Хвороби шкіри вилікує чистотіл

РедагуватиУ обранеДрук

Хвороби шкіри вилікує чистотіл

Вперше я дізналася про чистотіл, коли в молодості вирішила вивести бородавки. Ще у моєї бабусі в саду було цю рослину. За 2 тижні щоденного намазування бородавок свіжим жовто-оранжевим соком зі стебла від них не залишилося й сліду.

А бабуся лікувала соком цієї трави тріщинки на шкірі, які так часто з'являються від роботи з грядками. На холодну ж пору року вона запасалася настоянкою для загоєння ран і саден із соку і листя чистотілу. Як я пам'ятаю, мені такі ліки допомагало навіть краще йоду.

Тепер, коли минуло вже багато років і я сама стала бабусею, на моєму дачній ділянці теж зростає чистотіл. Сусіди час від часу заходять до мене, щоб попросити свіжий стебло - залікувати садна або позбавитися від мозолів. Ефективний засіб, та й коштує не так дорого, як ліки в аптеках.

Щоб запастися на зиму чистотілом, в суху погоду під час його цвітіння зріжте верхню частину з молодим листям. Потім висушіть цю траву в тіні і прохолоді.

Коли мій син був маленьким, у нього в носі з'явилися поліпи. І тоді нам теж допоміг чистотіл. Півтора тижні я закопувала йому в кожну ніздрю по 1 краплі соку чистотілу, розведеного навпіл з водою 2 рази на день. Хвороба швидко пройшла, хоч я тоді й не знала про правила безпеки, які просто необхідно дотримуватися з чистотілом.

З цієї лікувальної травою треба бути дуже акуратним, особливо коли ви лікуєте дітей. Адже в ній містяться і отруйні речовини.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Хвороби шкіри вилікує чистотіл