5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Якщо густа кров (підвищене згортання)

РедагуватиУ обранеДрук

Якщо густа кров (підвищене згортання)

Нещодавно я лежала на обстеженні в лікарні з приводу бронхіальної астми і абсолютно випадково з'ясувалося, що у мене дуже густа кров. На процедурі плазмоферезу (очищення крові) у мене по кілька разів не могли взяти кров - вона просто не текла, відразу згорталася. Лікує лікар сказала, що впоратися з цією проблемою можна за допомогою лікарських препаратів, але наполягати на їх прийомі вона не стала, адже я і так п'ю достатньо медикаментів. Але проблема ж залишається. Розкажіть, може, існують якісь нешкідливі способи розрідження крові без медикаментів. Завчасно дякую за відповідь.

Вашу проблему, тим більше що лікар не наполягає на прийомі медикаментів, дійсно можна вирішити нелікарським методами. Насамперед, зверніть увагу на те, чим ви харчуєтеся. У раціоні має бути достатньо рідини (вода, мінеральна вода, соки, супи). Багато води і в овочах. Наприклад, огірки на 97% складаються з води природного очищення, аналогічної талої.

Дуже корисний червоний виноградний сік, краще домашнього приготування. Всього півсклянки на день знижує активність тромбоцитів на 75%.



Пийте і журавлинний чай (2 ложки ягід розчавити і запити окропом) - він зменшує згортання крові не гірше таблеток. Також рекомендуються сік селери, що міститься в ньому натрій запобігає згущення крові і лімфи- цибулю і часник-вишня (5-6 кг за сезон) - помідори.

Обов'язково стежте за тим, щоб в продуктах харчування містився йод (морська капуста, йодована кухонна сіль), він зменшує в'язкість крові, підвищує тонус судин, знижує тиск.

З лікарських рослин розріджують кров наступні:

• по 40-60 крапель 3 рази на день 10% настоянки каштана кінського протягом 3-4 тижнів.

• 10% настоянка галеги лікарської в тому ж дозуванні, що і настоянка каштана.

• Водний настій буркуну лікарського (1 чайна ложка на склянку окропу) діє спазмалітіческое, заспокоює, зменшує в'язкість крові. Роблять настій на холодній кип'яченій воді. Приймають його по 1 / 3-1 / 2 склянки 2-3 рази на день.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Якщо густа кров (підвищене згортання)