5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як швидко вилікувати герпес

РедагуватиУ обранеДрук

Як швидко вилікувати герпес

Нещодавно я прочитала про те, як можна позбутися герпесу за допомогою звіробійного масла. Це хороший спосіб, але от тільки в потрібний момент цієї олії може не виявитися під руками. А адже герпес якраз і відрізняється своєю підступністю: ляжеш спати здоровим, а вранці прокидаєшся з болячкою на губі або під носом. Я в таких випадках користуюся бабусиним рецептом, і він мені завжди допомагає.

І чим раніше почати лікування, тим гарантованіше успіх. Іноді болячка навіть не встигає в розмірах збільшитися, відразу засихає майже безболісно.

Треба взяти звичайний стандартний аркуш білого паперу, розрізати навпіл і половину згорнути конусом. Поставити конус на тарілку, а тарілку в емальований посуд, підпалити конус з самого верху. Коли він догорить до половини, перевернути в емальований посуд. На поверхні тарілки залишиться слід схожий на кіптява, її треба зняти пальцем і намазати хворе місце.

Симптоми герпесу

Повторити процедуру можна кілька разів, але навіть після першого застосування стає помітно, як болячка зменшується і прісихает. Повторюю головне правило: чим раніше це зробити, тим краще результат. І ще я помітила - після такої обробки герпесу він все рідше і рідше поновлюється.

Ірина М,

м Наро-Фомінськ



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як швидко вилікувати герпес