5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Помідорний ліфтинг обличчя

РедагуватиУ обранеДрук

Про користь помідорів читачам розповідати немає сенсу. Але ось факт, що це потужний антиоксидант, який не дозволяє нашій шкірі старіти, можливо, відомий не всім. Мало того, фахівці знають, що помідори містять величезну кількість органічних кислот, які розчиняють верхній ороговілий шар шкіри. Це властивість можна використовувати для відновлення шкіри. Я на власному прикладі переконалася, що це цілком відповідне дешевий засіб для омолодження обличчя, кілька років ним користуюся. Але для різної шкіри свій підхід потрібен.

Для жирної шкіри. Візьміть стиглий помідор, зробіть з його м'якоті кашку, змішайте з 1 чайною ложкою свіжовіджатого соку петрушки. Розлийте цю суміш у формочки для льоду, поставте в морозилку і щоранку протирайте ними шкіру.

Для сухої шкіри. Потріть один великий помідор (без шкірки) на тертці, додайте кілька крапель оливкової олії. Маску тримайте на обличчі 20 хв., Потім змийте теплою водою.

Для зрілої шкіри. Таку маску можна зробити про запас і зберігати її кілька місяців в холодильнику: перекрутите на м'ясорубці кілограм стиглих, соковитих помідорів без шкірки, змішайте з протертим часником (пара головок), хроном (1 корінець), яблуками (2 шт.) І солодким перцем ( 2-3 шт.). Додайте туди 300 г меду і 1-2 протертих з цедрою лимона. Все це перекладіть в банку і використовуйте 2-3 рази на тиждень, накладаючи на обличчя на 20 хвилин.

Останній рецепт - це мій випадок. І я повинна сказати, що це дуже хороша маска. Я раджу саме зараз, восени, зробити склад і побалувати шкіру обличчя, самі побачите, що вийде.



РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Помідорний ліфтинг обличчя