5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Засіб від опіку

РедагуватиУ обранеДрук

Засіб від опіку

Допомагала сестрі готувати святковий обід (у племінника був день народження). Поспішали все встигнути до приходу гостей. Ось поспіхом я і схопила гарячу каструлю голими руками. Дуже сильно обпекла вказівний палець.

Поки сестра шукала пантенол, у мене на пальці утворився величезний пухир. Пантенол, звичайно, допоміг зняти біль, але пухир залишився.

Повернувшись додому, згадала, що у мене десь зберігається баночка з емульсією, яку я колись сама зробила за рецептом з вашого сайту. Знайшла і на ніч рясно намазала нею пухир, нічим не закриваючи його, лягла спати. Вранці пухир зменшився на 1/3, і ніякого болю і незручності на пальці від опіку я не відчувала. Після другої ночі пухир зменшився вдвічі, після третьої - залишилося тільки маленьке жовте плямочка на тому місці, де 3 дні тому був величезний білий пухир на весь палець. Просто диво, а не емульсія! А головне, дуже і дуже проста і дуже довго зберігається. Писали, що можна зберігати 3 роки, а у мене вона зберігалася майже 9 років. Хочу нагадати рецепт - адже в побуті опіки зустрічаються дуже часто.

При гасінні вапна завжди залишається водичка. Її треба змішати з рослинним маслом в рівних частках і збовтати. Перед змішуванням і водичку, і масло нагріти до кипіння (окремо), остудити і змішати.

Все! Емульсія готова. Я її зберігаю в темній пляшечці в холодильнику.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Засіб від опіку