5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Пластир від гнійників і наривів

РедагуватиУ обранеДрук

Пластир від гнійників і наривів

Ризикну запропонувати бабусин рецепт, перевірений на чотирьох поколіннях. Ми ніколи не зверталися до лікарні з гнійними захворюваннями, завжди лікувалися маззю, яку робимо самі.

Для її приготування необхідні по одній ст. ложці рослинного нерафінованої олії, нутряного свинячого сала, несолоного коров'ячого масла. Крім того, знадобиться смола соснових, пихтовая - всіх смол приблизно 1 ст. ложка, трохи більше 1 ст. ложки воску і 1 середня цибулина зі шкіркою.

На сковорідку кладемо все, крім коров'ячого масла (його трохи пізніше, щоб не пригоріло), додаємо цибулину, якої не шаткуємо, а надрізаємо, як би робимо пелюстки, щоб вона віддала весь свій сік. Всі разом тушкуємо до тих пір, поки "пелюстки" цибулини не зробляться сухими. Пригорання ні в якому разі не допускати, готувати на слабкому вогні. Потім суміш проціджуємо через 2 шари марлі і перекладаємо в скляний або фарфоровий посуд. Виходить мазь жовтого кольору, масляниста, з запахом смоли. Якщо немає всіх смол, можна використовувати 2 або навіть одну. Я іноді додаю сірку модрини, в Сибіру її часто продають. Мазь зберігається роками, не псується, не втрачає цілющих властивостей, швидко витягує гній, знімає біль.

Як тільки в якомусь місці утворюється нарив, гнійник, тонким шаром нанесіть мазь на папір для компресів і прикладіть до хворого місця. Вийде щось на зразок цілющого пластиру, який можна залишити на кілька годин. Тільки майте на увазі, що спочатку може злегка пощипувати.



Ця суміш годиться і для особи. Трохи десь з'явиться найменша ущільнення - накладіть на нього мазь. Вона не залишає слідів. Завдяки цілющому складу у мене на обличчі ніколи не було ніяких вугрів, почервоніння.

Мене люди часто запитують, як позбутися від підшкірного кліща. Принаймні, трьом жінкам ця мазь допомогла. В однієї з них все обличчя було червоне, запалене, в буграх. Змучена різними рецептами, вона вже нічому не вірила. Я запропонувала їй накласти мазь хоча б на саме хворобливе ущільнення. На наступний день болячка прорвалася. Коли я зустріла ту жінку рік потому, обличчя у неї було абсолютно чисте. А як важливо для нас, жінок, відчувати себе привабливими!

Якщо мазь вийде дуже густий - додайте трохи жирів. Сама я додаю інгредієнти на око. Пропорції в моєму рецепті вказані приблизні. Але в складі мазі немає нічого, що могло б нашкодити здоров'ю. До моєї мами надсилали за маззю лікарі, коли не могли впоратися з гнійними захворюваннями навіть в стаціонарі.

Я готую мазь щорічно і забезпечую всіх знайомих. А вони, буваючи в лісі, збирають для мене смолу. Буду рада, якщо рецепт комусь допоможе. Тільки не забувайте, застосовуючи мазь, накладати поверх неї шматочок щільного паперу, яку прикріпіть пластиром, щоб посилити і продовжити час лікувального впливу ліки.

Ш Марія Василівна,

Іркутська обл., М Ангарськ



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Пластир від гнійників і наривів