5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування псоріазу народними засобами

РедагуватиУ обранеДрук

Хто буде сперечатися, що хвороби наші найлютіші вороги, з якими все життя ми ведемо непримиренну війну? Іноді хвороба долає, але поки жива людина, перемагає саме він. А якщо ворог сильний, і наших можливостей не вистачає, щоб з ним справитися у відкритій боротьбі, то його слід перехитрити! Мені це вдалося, і нехай мій досвід допоможе людям, що страждають таким підступним недугою як псоріаз.

Псоріаз атакував мене в армії .. Служив я в танкових військах, і на навчаннях наша частина потрапила в халепу. Нас тоді серйозно «накрило», і прокинувся я з черепно-мозковою травмою вже в лікарні. А коли прокинувся, то глянув на свої руки і обмір. Нічого не розумію: від кистей до самих плечей руки покриті червоними розводами. Тут засвербіла груди, розкрив я сорочку і вже зовсім отетерів - і на грудях, і на животі ті ж червоні розводи з легкої белесоватой серпанком. І так сверблять, що прямо взяв і роздер би все тіло на шматки! Закричав я тут благим матом, лікаря покликом. Прибіг наш палатний лікар - нічого, каже, це не смертельно, псоріаз у тебе. Річ, звісно, неприємна, але не помреш. А з армії мене все одно раніше терміну комісували - через травму черепа.



Голова потім мене не сильно турбувала, таблетки допомагали, а от від псоріазу цього проклятого - нічого! І мазями-то я різними мазав, і примочки мати мені з трав робила, мікстурами напувала - все без толку. Дратував він мене страшенно. Як почну свербіти, в кров себе всього іздер, підлога вся лушпинням засиплю. Мати лається, за руки мене вистачає, кричить: «Що мені на тебе, як на немовля, що ль, рукавички надягати? Взяти себе в руки не можеш? »А у мене нерви розгулялися, тільки ще гірше злюся - так і повбивав би всіх.



Влаштувався я, від гріха подалі, щоб своїх домашніх не злити, ночами на автозаправці чергувати, а вдень на цій же автозаправці робочим працював. Добами додому не був. А що? Там у нас і душ є, і поспати можна в чергу з напарником. Мені навіть книжки вдавалося почитати у вільний час. Я і про псоріаз багато прочитав. Так, одного разу потрапила мені до рук книга з народної медицини. І в одній статті якраз було багато рецептів, як вилікувати псоріаз. Деякі з них мене підійшли. Я почав заварювати і пити, як чай, омелу білу, корінь валеріани, чистотілу, календулу з ромашкою і корінь кульбаби. І хоч висипання зовсім не зникли, але свербіти стали менше. А найсильнішим засобом виявилося насіння льону: його я заварював і пив вранці натщесерце і ще два рази перед їжею, а на ніч ще активоване вугілля, щоб токсини видаляти. І що ви думаєте? Після тижня такого лікування плями майже не зуділи. Але, чесно кажучи, я не дуже-то вірив у всякі трав'яні настойки, бо розумів, що причина хвороби криється глибоко в мені і ніякими зовнішніми засобами від неї не позбутися. Я сказав собі, що ця недуга - мій найлютіший ворог, небезпечний і сильний, перемогти його буде важко, значить, треба перехитрити. Адже мучив мене все-таки псоріаз жахливо. І головне - у мене була літня форма хвороби, тобто не можна виходити на сонце. Я завжди ходив у сорочках з довгими рукавами і ніколи не надягав шорти. А адже сам читав, що багатьом допомагало саме сонечко! Воно буквально випалювало ці бридкі червоні плями, і свербіж припинявся, і шкіра очищалася. Лікування сонцем ефективніше всяких засобів. Я був у цьому переконаний, і як же мені часом хотілося позасмагати! Але моя хвороба загострювалася саме пізньою весною і стихала до пізньої осені. Що було робити? Як обхитрити ворога?

І ось що я придумав. Став засмагати, але не під сонцем, а під місяцем. У нас темніє рано, і літня місяць виходить така величезна, жовта, прямо - нічне сонце. Я роздягався і ходив в одних плавках-шортах. Вночі роботи було мало, а якщо з якоїсь машини я ловив на собі цікавий або глузливий погляд, то не звертав на це уваги. Через місяць таких повітряних ванн я відчув неймовірне полегшення. Потім один клієнт, дізнавшись про мою проблему, порадив приймати складний комплекс вітамінів, пивні дріжджі і препарати з магнієм, калієм і фосфором. Тепер я був на все згоден: настрій і самопочуття так покращилися, що мій скепсис з приводу різного лікування кудись пропав. За порадою ще одного клієнта я став приймати щоранку настоянку елеутерококу для енергії. Тепер я міг взагалі майже не спати, але сили не зменшувалися. А одного разу я несподівано отримав справді дорогий подарунок. Якось вночі до нас на автостанцію, коли я в черговий раз «засмагав» під повним місяцем, заїхав заправитися розкішний новий «Мерседес». За кермом сидів китаєць, він пристойно говорив російською і, зацікавившись моїм місячним засмагою, раптом став копирсатися у себе дорожній сумці. Потім простягнув мені невеликий полотняний мішечок. «Це женьшень, - сказав мені китаєць. - Заливай окропом і пий, як чай. Від усього лікує! »Заправив машину і поїхав, я його навіть подякувати не встиг. Дивлюся, а в мішечку біла стружка, картоплею пахне. Залив я чайну ложечку цієї стружки склянкою окропу, потроху п'ю. Приємно, смачно, а головне - краще всякого допінгу, прямо стрибати до неба хочеться! Я цю порцію рази три-чотири знову заварював, економив. Все літо пив цілющу Женьшеневий стружку, бігав в одних плавках при повному місяці, і що ж? Моя жахлива короста стала поступово піддаватися. Місячний загар здорово пішов мені на користь, і до кінця вересня плями залишилися тільки у пахв і на голові, а руки і груди зовсім очистилися. Так я перехитрив свого найлютішого ворога - псоріаз.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування псоріазу народними засобами