5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Кошти від синців, шишок і ударів

РедагуватиУ обранеДрук

Кошти від синців, шишок і ударів

Напишу вам свої рецепти, випробувані цієї зими. Почну з того, як я не відразу помітила болячку. На нозі у мене з'явилося червоне круглу пляму розміром з копійку. Воно мене не турбувало. А коли я милася у ванні, то помітила, що пляма збільшилася і стало вже розміром з п'ятикопійчану монету.

Згадала про крейда. Дістала шматочок крейди і помазала їм пляма. Зробила так 3-4 рази на ніч, а ноги не мочила. Пляма зникла без сліду!

Цього року у нас зима багатосніжна. Іноді їздимо на дачу в село. Сніг сліпуче білий, іскристий, а повітря таке чисте, що навіть не хочеться заходити в будинок. І ось одного разу, перебуваючи на дачі, я набрала багато чистого снігу та занесла його в будинок, щоб розтанув. Талою водою я поливаю квіти. Каланхое, герань цвітуть у мене навіть взимку. Такі гарні рожеві квіточки! Вони радують мене. І сама я теж пила талу воду. А коли була сонячна погода, вийшла у двір, взяла лопату і почала робити проходи до сараїв навколо будинку, так як за ніч випало багато снігу. Яке задоволення, який заряд сили отримала я від цієї праці!

Але біда деколи підстерігає нас неждано. Різко змінилася погода: після сильного снігопаду пішов дощ, потім вдарив сильний мороз, а в результаті - суцільний ожеледь, удари, синці та гулі. Як говориться в прислів'ї, знав би, де впасти, так соломку б підстелив. Але трапилася біда і в моїй родині. Тоді я взяла рецепти від сильних ударів, синців, шишок і відразу зробила компреси, використовуючи те, що було під рукою.



- Синці, шишки треба змастити вершковим маслом.

- Шишки розсмокчуться, якщо до них прикладати лаврове листя. Прокип'ятити 5-6 листочків 5-10 хвилин, потім горячив листя прикладати до шишками.

- Робити компреси з настоянки золотого вуса на місце забитті.

- Вилити в каструлю 1 склянка рослинного (краще оливкової) олії і поставити на вогонь. Додати шматочок чистого воску (продається на ринку) розміром з 2 сірникових коробки. Заздалегідь зварити яйце. Вийняти жовток, протерти його через ситечко - і теж в каструлю. Довести до кипіння, розмішуючи дерев'яною ложкою, потім зняти з вогню, процідити і охолодити. Мазь готова, можна користуватися. Ця мазь допомагає при ударах, розтягненнях, а ще лікує гайморит, якщо змащувати пазухи носа. Все швидко проходить.

Слава Богу, все пройшло швидко. Будьте здорові!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Кошти від синців, шишок і ударів