5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народні засоби від бородавок і папілом

РедагуватиУ обранеДрук

Народні засоби від бородавок і папілом

Бородавки - шкірні утворення, які можуть з'явитися на будь-якій ділянці тіла. Руки і обличчя - найулюбленіші області тіла для бородавок, але вони нерідко зустрічаються також на геніталіях, ногах і губах. Ці ушкодження шкіри викликані вірусом папіломи людини (ВПЛ).

Трав'яні методи - Лише один із способів лікування бородавок, але він і один з найбезпечніших і дешевих. Для початку добре буде спробувати позбутися бородавок натуральними засобами.

Натуральні кислоти

Лимонний сік складається з лимонної кислоти. При нанесенні на бородавку ця речовина повільно відлущує її верхній шар. З часом при регулярному застосуванні лимонного соку бородавка буде все зменшуватися, поки не зникне. Лаймовий і грейпфрутовий соки теж містять лимонну кислоту, так що можете спробувати і їх.

Будь-які види оцту, в тому числі яблучного і білого, містять оцтову кислоту. Ця натуральна кислота діє так само, як і лимонна кислота. При нанесенні невеликої кількості оцту на бородавку вона буде отшелушиваться шар за шаром, поки не залишиться чиста шкіра.

Ефірні масла

Березове масло відоме своїми антивірусними властивостями. До його складу входить бетулінову кислота. Її дія сильніше, ніж у оцтової або лимонної, але вона теж відлущує шари бородавки, поки та не зникне.

Масло лимонної м'яти - Ще одне ефірне масло, схоже складом на лимонний сік. Воно теж містить лимонну кислоту. При нанесенні масла лимонної м'яти на бородавку кислота буде поступово розчиняти її.

Інші трави

Алое віра - Соковите рослина, в листі якого міститься гель. Багато століть алое вера вважалося народним засобом для зняття шкірного запалення, знищення інфекцій і бактерій. У цього гелю багато цілющих властивостей. Бородавки викликані вірусом, а гель алое віра допомагає зняти запалення від цього вірусу, сприяючи тим самим і зникнення бородавки.

Фітотерапевти впевнені, що часник - Теж антивірусне рослина. Його антивірусні властивості допомагають боротися з бородавками. Декілька разів на день видавлюйте на бородавку сік свіжого часнику. Вживання часнику в їжу теж допоможе зміцнити імунну систему, яка буде чинити опір вірусної інфекції.

Рослина гідрастіс канадський також корисно для позбавлення від інфекцій. Це відомий натуральний антибіотик. Пийте чай з гідрастіс, щоб зміцнити тіло зсередини і допомогти йому лікувати або запобігти появі бородавок.

Вірне знахарська засіб від бородавок і родимок

1. Взяти залишок стебла від зрізаного хлібного колоса, після того як хліб скошений або стиснутий. Вирвати його з корнем- вістрям соломинки кілька разів наколоти бородавки і зараз же цю соломинку закопати в сире місце в землю коренем вгору. Через кілька днів, коли соломинка згниє, бородавки безслідно зникнуть.

2. Якщо немає такого стебла з коренем, знахарі рекомендують наступний спосіб. Взяти невелику картоплину, розрізати її навпіл, одну половину викинути (марновірні знахарі кажуть, що треба викидати через голову назад від себе), а другою половиною натерти всі бородавки (різаною стороною) і цю частину картоплини зараз же закопати в землю в сухому місці, щоб вона там висохла, а не почала б зростати. Через кілька днів, коли картопля висохне, бородавки зникнуть.

Примітка: Способом зрізаного колоса автор три рази позбувся бородавок і один раз від великої родимки. Не бажаючи йти в поле, де є скошений колос або трава, автор зрізав ножицями билинку трави, висмикнув її з коренем, тицьнув у бородавки і зарив вгору коренем в дуже сирому місці (мочажін).

Автор з дня народження мав велику коричневу жорстку родимку на лівому лікті знизу. Під час рибної ловлі від нічого робити він щипав родимку нігтями двох пальців і часто з родимки текла кров. Родимка була в одну шістнадцяту дюйма заввишки і чверть дюйма в діаметрі. Жарти і пустощів заради автор повторив спосіб лікування бородавок билина трави і родимка зникла через кілька днів.

ТРОХИ РОЗДУМИ. Бородавки мають коріння, а родимки немає. Перші ростуть - другі ні. Бородавки іноді (мабуть від зміни дієти) зникають самі собою, родимки ніколи. Бородавки розмножуються в числі, а родимки ніколи. Знайомий автора в Голлівуді теж позбувся бородавок натиранням і закапуванням картоплини

Оцтова кислота від бородавок

Потрібно щовечора перед сном капнути - обов'язково з допомогою очної піпетки - одну краплю кислоти на кожну бородавку, дотримуючись виняткову обережність. Більше однієї краплі вживати не советуют- кислота дуже їдка. Через кілька днів бородавки зійдуть.

Молодильні яблучка від бородавок, подряпин і тріщин на шкірі

Яблука сорту Антонівка не тільки постачальник вітаміну С нашому організму, але і незамінний продукт для краси і здоров'я шкіри. Кислі недостиглі її плоди прекрасний засіб для виведення бородавок на тілі. Для цього віджимають сік і змащують ним бородавку 10 разів на день до її зникнення. Для швидкого загоєння виразок, подряпин і тріщин з яблука роблять кашку і наносять її на уражену ділянку. Якщо зварити нарізану антонівку в невеликій кількості молока, потовкти все в однорідну кашку, то вийде прекрасна маска для обличчя. Масу наносять на обличчя на 15-20 хв. і змивають спочатку теплою, а потім холодною водою. Ця процедура освіжає і омолоджує шкіру обличчя. Відваром листя яблуні добре полоскати волосся після миття для їх зміцнення і оздоровлення волосяних цибулин.

Сіль на рани від корости та бородавок

Справа була у Велику Вітчизняну війну. Під час окупації в нашому селищі лютувала короста. Ми з подружками грали в класики поруч зі лавкою, де розмовляли дві дівчини, і одна інший повідала, як вона позбавилася від корости. Мені було 7 років, але її розповідь запав мені в пам'ять.

Вона розчісувала виразки нігтем, знімала засохлу шкірку і посипала уражене місце сіллю.

На початку 50-х мій молодший братик підхопив десь коросту. У нього з'явилися прищі між пальцями на руках, на грудях і на животі. Мама прийшла в жах. Вона розповіла мені про це в суботу - наш банний день. А купання молодшого входило в мої обов'язки.

Я розпалила грубку, нагріла води, поставила малюка в корито і, добре розпарити його, розтерла мочалкою, особливо ті місця, де були прищі. А потім облила його заздалегідь приготовленим міцним розчином солі. Бідний мій братик завив, затанцював в кориті, але незабаром заспокоївся. А мама потім так і не зрозуміла, куди поділася короста. Однак про коросту довелося мені згадати через 20 років. Я працювала у цеху, коли почула, як шепочуться фасувальниці. Виявилося, в однієї з них все тіло покрилося виразками, хворіє вся сім'я. Я порадила їй не тільки обливатися соляним розчином, але і робити примочки з сіллю, спочатку розпарити виразки. Після вихідних фасовщица прийшла весела і з вдячністю демонструвала залишилися сліди від колишніх болячок.

Ось так випадково почута рецепт двічі виявився корисним. Але мені подумалося, а може, солоні примочки варто застосовувати і в разі поразки особи підшкірним кліщем? Я зустрічаю іноді таких молодих людей, але соромлюся поговорити про це, а хто-небудь з вас напевно знайомий з «солоним» способом лікування.

Проти інших дефектів шкіри теж є найпростіші способи. Про користь урини говорилося багато. Мене і мою сестру нею лікувала бабуся від «ципок». Викупати нас, змащувала руки і ноги сечею, давала обсохнути і потім, не витираючи оброблені болячки, укладала обох внучок спати. Нариви і чиряки бабуся лікувала хлібом з сіллю. Попередньо вона довго жувала круто посолений хліб. Ймовірно, багата ферментами слина теж грала не останню роль у лікуванні.

А ось бородавки ми зводили, накладаючи на ніч кашку з дозрілих ягід горобини. За 7-10 днів застосування подібних аплікацій шкіра повністю очищалася.

Слина кішки або собаки вилікує бородавки

Я ветеринарний лікар, скоро мені виповниться 73 роки. Хочу поділитися своїм методом позбавлення від бородавки.

Коли в мене на пальцях руки з'явилася бородавка, за порадою одного товариша я вивів її слиною кішки. Взяв шматок нежирного сирого м'яса розміром з невеликий горіх, один кінець нитки прив'язав до м'яса, а інший тримав у руці. М'ясо віддав кішці, вона почала жувати.



Після 5-6 жувальних рухів забрав м'ясо, потягнувши за ниточку, і гарненько змазав їм бородавку. Процедуру виконав всього 2 рази. На третій день бородавка зникла. Назавжди.

Як відомо, слина собак і кішок містить сильнодіючу речовину - лізоцим, який добре загоює рани.

Мазанов Джалал Мехтіогли

Яблука вилікують бородавки

Настала осінь, час збору яблук. Цей казковий фрукт люди здавна наділяли чарівними властивостями: яблучко молодильне, яблучко наливне, золоте ... І не дивно. Адже саме яблуко - доступний кожному смачний плід - просто джерело вітамінів і здоров'я.

Яблука - ще й відмінні помічники в лікуванні багатьох захворювань. Ось, наприклад, широко поширене захворювання шкіри - бородавки. Дуже швидко допомагають позбутися бородавок такі кошти.

• Налити в посуд 2 склянки яблучного оцту і додати 1 склянку чорного кмину. Змочити в приготованому розчині шматок щільної тканини з натуральної вовни. Протирати бородавки слід 2 рази на день протягом тижня. Процедуру проводити акуратно, не торкаючись здорової шкіри.

• Крім того, 2 рази на день можна змащувати бородавки яблучним оцтом з ефірним маслом лимона. На 100 мл оцту - 4-5 крапель олії.

• Також можна зробити яблучний компрес для лікування бородавок. М'якоть кислого яблука натерти, змішати з медом, густо намазати бородавки, заклеїти лейкопластиром і залишити на ніч.

Сподіваюся, мої рецепти вам допоможуть, як і мені! Бажаю всім міцного здоров'я, бережіть себе!

Харчевкін Дмитро Петрович,

Брянська обл., М Брянськ

Грибне засіб від бородавок

Дуже рідко вдається вибратися до лісу, на природу, але восени, коли починається сезон грибів, я намагаюся хоча б зрідка походити з кошиком по осінньому лісі. Зазвичай я ніколи не запасають гриби про запас, трохи заморожую в морозилці, щоб серед зими іноді приготувати справжні білі гриби.

До цього мене привчила бабуся, вона ж навчила розбиратися в грибах, грибний кухні і навіть грибному лікуванні. У неї часто хворіли руки, так вона розтирала їх настоянкою з мухомора. Я, звичайно, не ризикую і до таких методів лікування не звертаюся, але дещо і сама застосовую. По-перше, зі свіжих грибів завжди роблю омолоджуючі маски для обличчя. Єдина умова: від моменту збору грибів до моменту приготування маски повинно пройти не більше двох годин, тільки в цьому випадку буде толк. А по-друге, є деякі гриби, які дуже швидко позбавляють нас від бородавок.



Треба взяти свіжий гриб - вовнянки або груздь, розламати і соком змащувати бородавку кілька разів на день. Через тиждень максимум на шкірі і сліду не залишиться.

Я таким чином виводила бородавки і собі, коли ще сама маленька була, і своєму синові.

Людмила Миколаївна Хорунжа,

м Воронеж

Лікар-натуротерапевт розповідає як позбутися бородавок на руках

Шановна Галина Геннадіївна! У мене на руках часто підхоплюються бородавки. Випалювала їх аптечним препаратом, але страждає і шкіра, а через місяць бородавки знову підхоплюються. Як боротися з ними народними засобами, і від чого виникає ця хвороба? Я працюю прибиральницею, ще люблю покопатися в городі. Може, що й підчепила, інфекцію яку-небудь. Як позбутися від бородавок назавжди?

Мишкіна Надія Миколаївна,

м Москва.

Бородавки - це шкірне захворювання, найчастіше викликається вірусом. Їх буває декілька різновидів. Наприклад, підошовні, плоскі (юнацькі), загострені бородавки (нерідко з'являються в області статевих органів), А на руках, як у вас, Надія Миколаївна, частіше вискакують звичайні (прості) бородавки. Вони щільні, безболісні, кольори нормальної шкіри. Або ж це сірувато-коричневі вузлики округлої форми (3-10 мм в діаметрі) з шорсткою поверхнею. Їх улюблені місця - тил кистей і пальців, обличчя, волосиста частина голови.

Чому вони з'являються? На психоемоційному рівні це наші вигадані страхи. І чим більше у нас страхів, тим тривалішим і рясніше висипання. У мене є маленький знайомий, який пішов до школи. Дуже він боявся відповідати на уроках, стоячи перед усім класом. І десь через 3-4 місяці у нього з'явилися бородавки на стопах, навіть ходити було боляче. Провели курс лікування, і за 3 місяці все пройшло. Але це були свіжі висипання, та ще й робота на психоемоційному рівні пройшла чудово, тому хлопчика так швидко вилікували. А що ж допоможе в таких випадках, як ваш?

Перше, про що треба подумати: яких страхів у вас багато і як ви можете позбутися від них? Наприклад, буває страх темряви, коли в темній кімнаті ввижаються чудовиська. Вмикаєш світло - і пропадають придумані страхи. Всі випробування нам даються під силу нашим, і ми самі можемо з ними впоратися, якщо захочемо. Але от біда - не завжди людині хочеться працювати над собою самостійно, а треба.

Наступний етап - очистити печінку і кишечник, щоб клітини печінки нейтралізували вірус. Приймайте гіркі жовчогінні трави по 1 місяця кожну. Це полин, оман, пижмо, деревій. Взяти 1 ст. л. трави на 0,5 л окропу, 20 хв. настояти і пити перед їжею гарячий настій по 0,5 склянки.

Також я призначаю препарат з гриба дощовика. Його можна замовити в грибний аптеці або зробити настоянку, але це восени, коли гриби дозріють. Якщо ви пам'ятаєте, дощовик спочатку виростає круглим біленькою кулькою, як м'ячик для пінг-понгу. Гриб щільний, м'якоть біла, пружна. В Італії цей гриб є делікатесом, як у нас білий. Але потрібно дочекатися, коли дозріють суперечки у грибів, коли вони стануть коричневими і почнуть «порошити» (в дитинстві ми бавилися - наступали на них, щоб вони хукнули). Так от, треба затиснути отвір гриба, щоб суперечки не вилетіли, і акуратно покласти в пляшку. Набрати таким чином половину пляшки, а потім залити горілкою на 40 днів. Пити по 1 ч. Л. на ніч, а перед цим 1 годину в рот нічого не брати. Можна запити водицею. Ще треба приготувати настоянку чистотілу. Взяти траву, коли вона в цвіту, набити нею третину банки і залити горілкою на 21 день. Приймати так само. Лікування повторити через півроку для профілактики.

А видаляти великі бородавки можна тільки у лікаря в клініці.

Галина Геннадіївна Гаркуша,

людина, що володіє великим арсеналом методів нетрадиційної і народної медицини, лікар-натуротерапевт

Лікування підошовних бородавок картоплею

Здравствуйте! Хочу поділитися безболісним і дуже простим народним рецептом лікування підошовних бородавок.

Підошовні бородавки виникають, як правило, на ступнях і кистях рук, дуже болючі при стисненні, важко виводяться і є справжньою напастю. Їх виникнення викликано вірусом і бородавки легко можна "роздобути" після відвідування басейну, сауни або пляжу. Також можна стати джерелом інфекції для людей що живуть разом з вами. Цей рецепт я дізналася від знайомих і, якщо чесно, спочатку не повірила, що бородавку можна вивести таким способом, але все-таки спробувала. Рецепт такий: свіжий картопля розрізають і кілька хвилин, поки зріз ще дає сік, натирають поверхню бородавки і шкіру навколо. Потім картоплю подрібнюють на тертці в кашку (без шкірки), прикладають до ураженої ділянки, прикривають поліетиленом і перебинтовували на ніч. Цю процедуру бажано проводити через день, обов'язково регулярно. Через кілька тижнів (залежно від ступеня ураження шкіри) бородавка засохне і через деякий час відвалиться сама. Сподіваюся, що цей нехитрий рецепт комусь допоможе.

Зелені паростки картоплі - весняне засіб

Можливо, комусь допоможе мій рецепт від бородавок і папілом. Пишу вам зараз, так як тільки навесні можна знайти один з трьох компонентів складу. Це зелені паростки картоплі, стратифікованого для посадки.

Зелені паростки картоплі відриваємо від бульби, миємо і поміщаємо, що не утрамбовуючи, в скляну банку, заповнивши її на 1/3. Другий компонент - молода весняна трава чистотілу (можна разом з коренем). Промивши коріння, злегка Підв'ялюють рослина на повітрі і кладемо в ту ж банку, заповнюючи її до 2/3 об'єму. Останній компонент - молоді пагони туї (банку заповнюємо доверху). Тепер весь вміст заливаємо чистим спиртом і наполягаємо 10-15 днів під кришкою в темному місці. Проціджувати готовий продукт необов'язково. Колір настоянки виходить темно-зелений, майже чорний. Бородавку чи папілом треба змащувати цим складом 3 рази на день, кожного разу по 3 рази. Тобто, змастивши бородавку 1 раз, даємо висохнути 1 хвилину, потім змащуємо знову, і так - 3 рази вранці, в обід і ввечері. Всього промазуємо 9 разів. Курс лікування однієї бородавки від 5 до 12 днів.

Навіть кровоточать, болючі бородавки і папіломи добре виводяться, без болю і слідів. Причому як у дорослих, так і у дітей. Але будьте обережні, не допускайте попадання настойки в очі і на слизові оболонки. Настоянка вогненебезпечна! Про застосування її всередину мені не відомо. Всі компоненти - сильно отруйні рослини, тому бережіть її від дітей! При правильному використанні ефект від лікування хороший.

Вяземський Олександр Юрійович,

Гусь-Хрустальний

Бажано від бородавок позбавлятися відразу

По-перше, для того, щоб вірус не поширювався далі, не викликав появу нових утворень. По-друге, щоб нікого не заразити.

Можна звернутися до лікаря, який видалить бородавки за допомогою рідкого азоту, а можна вдатися до народних засобів. Ось кілька рекомендацій:

- Кожен день змащувати бородавку рідким вітаміном А (він продається в аптеках).

- Кашку з плодів горобини накласти на розпарену бородавку і зафіксувати. Зробити не менше 10 процедур.

- Приймати часникові таблетки. Часник допомагає боротися з вірусом зсередини.

- Прикладати до бородавки кілька разів на день шкірку картоплі. Можна замість картоплі використовувати шкірку банана.

- Акуратно натирати бородавку соком чистотілу (стежити, щоб він не потрапляв на здорові ділянки шкіри).

Увага! Бородавки (особливо в області геніталій і на обличчі) не можна видаляти в домашніх умовах. Довірте це фахівцям.

Часник позбавить від бородавок і папіломи

Вживаючи часник в їжу, люди побоюються неприємного і різкого запаху з рота під час спілкування. Найчастіше часник їдять в ті дні, коли не потрібно кудись їхати у справах, зустрічатися і спілкуватися з людьми, у вихідний день. Але часник їсти необхідно, як і цибуля, адже ці рослини прекрасно зміцнюють і активізують захисні сили організму (імунітет), а також відмінно борються з бактеріями.

На сьогоднішній день народна і традиційна медицина виділяє часник і цибулю, відводячи їм особливе місце в списку досконалих продуктів по боротьбі з багатьма недугами. Боротьба з бактеріями, зміцнення імунітету, уповільнення старіння, профілактика ракових та пухлинних утворень, поліпшення в області травлення, серцево-судинної системи, часник володіє ефективним рани властивістю та ін. Тому вживати часник необхідно, щоб бути повноцінно здоровим і для профілактики від глистів, але зараз не про це.

Як часник рятує від новоутворень на шкірі?

Є дуже ефективний рецепт для того, щоб позбутися від бородавки або папіломи, які з'явилися на шкірі і викликають побоювання, адже випадковим рухом або при падінні є шанс відриву і кровотечі в області новоутворення, а оперативне втручання завжди викликало побоювання і страх. Народна медицина знає рішення, даний рецепт допоміг вже не одній людині.

Якщо у вас бородавка або папілома, то для того, щоб безпечно видалити ці утворення необхідно докласти часниковий компрес до цього місця. Для цього потрібно:

1. Дрібно подрібнити часточки часнику і залити горілкою, або спиртом, змішаним з водою у співвідношенні 50/50. Горілка повинна покрити кашку з часнику, витримати суміш 2 діб. Можна змащувати соком ділянку з утворенням або прикладати кашку, заклеюючи місце пластиром. Робити так 5-7 днів доти, поки освіта не пройде. Спочатку воно всихає, а потім відпадає, не залишаючи на шкірі сліду.

2. Дрібно подрібнити часник і змішати з медом 50/50. Таку кашку прикладати до місць з новоутвореннями, ранки. Вбиває бактерії, дезінфікує, загоює, стягує ранки.

Ці рецепти дуже ефективні, вони допомогли вже багатьом людям, їх рекомендують всі досвідчені народні цілителі і знахарі!

Лікування бородавок на руках і підошвах ніг часником і оцтовою есенцією

Бородавки, розташовані на долонях і підошвах стоп, в народі називають куряча попка. Для їх видалення потрібно розтерти дві часточки часнику і залити їх однією чайною ложкою оцтової есенції, додати борошна стільки, що б вийшло густе тісто. Тепер в лейкопластирі вирізаємо дірочку, радіусом трохи більше бородавки, приклеюємо його так, що б бородавка опинилася в середині отвори. З отриманого тесту робимо коржик і прикладаємо на бородавку. Зверху заклеюємо пластиром і зав'язуємо бинтом. Пов'язку зняти через два дні, якщо бородавка не зникла, процедуру потрібно повторити.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народні засоби від бородавок і папілом