5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народний спосіб як витягнути скалку

РедагуватиУ обранеДрук

Народний спосіб як витягнути скалку

У мене в додаток до рецептом від скалок є ще рецепт - «Простіше простого». Думаю, теслі проблематично буде до всіх своїх скалку прикладати хлібний м'якуш, та й витягати їх важко і довго, а на роботі час - гроші. Найпростіше мати в кишені флакончик з йодом.

- Будь-яку скалку треба відразу залити йодом, щоб шкіра в цьому місці і трохи навколо стала темно-коричневою. Якщо скалка невелика, то вона просто «згорить», і ви про неї відразу забудете. І навіть якщо заноза велика, якщо пішла глибоко і заподіює сильний біль, то залийте йодом це місце рази 3-4. Шкіра навколо перестане запалюватися, оніміє і загрубіє від опіку йодом. Перестане хворіти - ось тоді-то і можна буде у вільну хвилинку роздряпати тонкої голкою (обробленої знову ж спиртовим розчином йоду) те місце, де засіла непрохана гостя. І можна витягнути її безболісно (я так витягала скалку завдовжки близько 0,5 см). Після процедури змастити ранку йодом. А якщо ранка глибока, краще на цей випадок мати пластинку лейкопластиру, щоб не забивалася в ранку бруд.

- У тих випадках, коли скалка більша, а пройшов день-другий і почався нарив, є 2 способи:

1. Прикладати на 2 години глину, розведену водою до кашкоподібного стану.

2. Якщо глини немає, то краще скористатися вологим сиром (можна навіть взяти гущу від кислого молока). Сир знімає запалення, набряк, витягує гній. До речі, сир (звичайно, бажано зі справжнього молока) - це чудодійний засіб. Їм можна навіть лікувати запалення легенів, прикладаючи його до спини.

Дай Боже усім доброго здоров'я, як тілесного, так і душевного!

Ярошенко Надія Петрівна,

Воронежская обл., М Бутурлиновка



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народний спосіб як витягнути скалку