5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Поради по лікуванню волосся і збереженню їх здоров'я

РедагуватиУ обранеДрук

Поради по лікуванню волосся і збереженню їх здоров'я

Я живу в Нижньому Новгороді. Є у нас дорога серцю кожного нижегородца вулиця - Велика Покровська. Красива, пішохідна. У будь-який час року вона багатолюдна. Зараз вже майже зима, а людський потік не зменшується. Крокуючи в натовпі людської, мимоволі звертаєш увагу на поруч йдуть. Скільки ж людей в холодну пору року йдуть з непокритою головою!

А вже фарбованих шевелюр скільки! Мода диктує своє. Моя молодість припала на шістдесяті роки минулого століття, і ми теж ізмудрялісь: фарбувалися, осветлялись, начісували волосся, роблячи «холи» і «Бабетти» ... Грішна була. У наш час навіть фарбувалися і сінілісь під сивину.

Зараз у моді мелірування і техніка, при якій на волосся наносяться шарами рожеві, фіолетові, бордові фарби. Голови сяють, кругом гламур ... Але чи так нешкідлива ця краса?

Я дуже люблю мемуарну літературу, де не тільки життя неординарних людей описується, але їхні проблеми зі здоров'ям, а іноді і дуже незвичайні рецепти здоров'я наводяться. Всі пам'ятають смерть Жаклін Кеннеді. Вона померла від онкології, яку спровокувала фарба для волосся. Або інший яскравий приклад: у нашого чудового скрипаля і диригента Володимира Співакова була моторошна алергія. Обличчя, шия, тіло розпухли, він задихався, життя було під загрозою. Його лікували закордонні лікарі і не могли виявити причину. Лише досвідчений доктор в Москві рішуче сказав: «Перестаньте фарбувати волосся». Співаков послухав тої ради, і алергія пройшла. З сивими, природними волоссям, на мій погляд, він став більш харизматичним і красивим. Думаю, що Жаклін Кеннеді, і Володимир Співаков вживали для фарбування волосся не найгірші зразки відомих косметичних фірм. Але коли волосся фарбуються хімічними барвниками, ця «хімія» потрапляє в мозок, серце, кров, нирки і провокує хвороби, причини яких не може встановити навіть досвідчений лікар.

Гарне волосся - здорові, блискучі, і такими їх роблять правильне харчування, догляд, тому що зовнішнє є відображення внутрішнього. Китайці називають волосся хвостами крові, бо будь-які зміни в крові відбиваються на волоссі. За волоссю можна ставити діагноз, визначати спорідненість людей, судити про спосіб життя, про настрій людини. Моя бабуся казала: «Від щастя кучері в'ються, а від горя січеться».

При митті голови слід застосовувати не тільки шампуні, а й народні засоби. Моя мама (хірургічна медсестра) все життя мила голову яйцем і до самої смерті мала розкішне волосся до пояса.

Волосся не люблять перепаду температури, морозу, жаркого сонця, пилу, духоти, стягання, фена, щільних і важких головних уборів. Гребінці необхідні з рідкими зубами, а мити їх треба з нашатирем і милом (1 ст. Л. Нашатирного спирту на 1 л теплої води).

Хочу дати ще кілька рекомендацій для зміцнення волосся зі своїх скарбниць.

Маски

Для сухого волосся. Налити в мисочку 2 ст. л. оливкової олії, поставити цю мисочку в іншу миску з гарячою водою, щоб масло було теплим. У теплу олію додати 5 крапель лимонного соку і цей склад ретельно втирати в голову і волосся. Потім надіти поліетиленову шапку і обмотати теплим рушником.



Для всіх типів волосся:

1. Залити окропом житні сухарі і кірки і зробити маску-компрес на голову на 1 час-

2. змішати 2 ст. л. коньяку, терту цибулину і 1 ч. л. рідкого меду (маску тримати 1:00) -

3. накопати коріння лопуха і настояти 100 г коренів зі склянкою нерафінованої олії протягом 3 тижнів (реп'яхову олію можна купити і в аптеці) -



4. робити маски з соку кропиви.

Настоянки для зміцнення коренів

• Залити 100 г коренів лопуха 1 склянкою горілки. Посудина з настойкою щільно закрити і настоювати протягом 3 тижнів у темному місці. Протирати шкіру голови щодня.

• Точно так же приготувати і застосовувати настоянку з кропиви, поки вона не закінчиться.

Відвари і настої для ополіскування

• Залити окропом аїр з ромашкою, щоб трава була покрита водою, настояти, процідити і обполіскувати вимите волосся.

• Так само застосовувати кропиву з хвощем і шавлією.

• Зварити шкірку від 4 лимонів протягом 15 хвилин в літрі окропу і обполіскувати голову. Допомагає від лупи.

• Відвар деревію втирати в коріння волосся для поліпшення їх зростання.

• При сильному випаданні волосся обполіскувати голову після миття густим відваром мати-мачухи і кропиви.

Чи не забруднюйте організм, їжте натуральні продукти: овочі, фрукти, сир, яйця, чорний хліб з висівками, пророщені зерна, каші. І у вас будуть прекрасні волосся!

Якщо ж захочеться пофарбувати волосся, то користуйтеся рослинними фарбами: хною, басмою, відваром цибулиння, дубової кори, ромашки і лепехи.

Стригти волосся і нігті можна тільки на зростаючому Місяці, від молодика до повного місяця. І намагайтеся вибирати майстра з доброю енергетикою. Іноді людина сходить в перукарню, підстриже, а потім НЕ незрозумілих причин волосся сильно випадає. Все має значення в житті! Волосся - це дзеркало здоров'я, вони потребують уваги і ніжності. Живіть в гармонії зі світом і природою. Згадайте біблійного Самсона, якого віроломно обстригла Дав мулу і тим самим позбавила сили! Чи не розкидайте випали волосся, де попало. Постарайтеся, подбайте про своє волосся, і вони відгукнуться на вашу любов, турботу!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Поради по лікуванню волосся і збереженню їх здоров'я