5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Гарне волосся - ознака здоров'я

РедагуватиУ обранеДрук

Шкода, що я так пізно переконалася, що здорові гарне волосся - це не просто чисте волосся. За ними треба стежити точно так само, як ми стежимо за шкірою обличчя та шиї, тобто постійно доглядати. Волосся треба не тільки очищати, але і живити, тонізувати.

Все те ж саме, що і для шкіри. Наші волосся миттєво реагують не тільки на те, чим ми харчуємося, але й на наш настрій, і вони потребують догляду. Я раджу спробувати раз на тиждень робити спеціальну маску, це рецепт для нормального волосся.

Прогрійте суміш з 1 ст. л. розтертих в порошок зерен пшениці і 1 ст. л. оливкової олії до перетину теплої температури. Ввітріть цю масу в шкіру голови, оберніть голову теплим рушником і залиште на 10 хв. Потім вимийте голову шампунем і обполосніть водою з лимонним соком.

А ще можна використовувати цю суміш для масажу голови. Якщо волосся нормальні, як у мене, можна змішати порівну рожеве масло і мінеральну воду. Починайте масаж голови м'якими обертальними рухами кінчиків пальців. Переміщайте пальці від лоба в сторони і від верхівки до потилиці. Потім притисніть кінчики пальців щільно до голови, але без зайвого тиску. Рухайте пальці разом, а потім порізно крізь волосся перемішуючими рухами, не відриваючи їх від шкіри. Помассировав хвилину, пересуньте пальці на інше місце. Масаж голови знімає напругу і сприяє росту волосся. Обидві ці процедури не заберуть багато часу, зате зроблять волосся красивим і здоровим, до того ж масаж добре розслабляє і заспокоює нерви.

Олена Крючкова


РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Гарне волосся - ознака здоров'я