5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Літній догляд за волоссям

РедагуватиУ обранеДрук

Вважається, що волоссю нічого не зробиться від спеки, подумаєш, вигорятимуть трошки, це навіть красиво. Але насправді волосся страждає від прямих сонячних променів, спеки та міського пилу. Влітку за волоссям треба доглядати особливо ретельно. Незважаючи на те що у продажу є все необхідне: маски, сироватки, ополіскувачі, кондиціонери, я раджу не нехтувати натуральними домашніми засобами.

Хоча б раз на тиждень я роблю якусь маску обов'язково: з жовтка з сіллю і ложкою коньяку або змішую порівну яйце, мед і оливкове масло. Коли немає нічого під руками, змочую волосся домашньої кисляком і залишаю на годину, після чого змиваю. Я прийшла до висновку, що шампунь можна використовувати найпростіший, але от решті догляд треба ретельно продумати. Я навчилася робити натуральний ополіскувач для волосся, який заміняє мені покупної кондиціонер.

У біле вино покладіть в рівних пропорціях перетерту аптечну ромашку, розмарин і майоран. Потім поставте на тиждень настоятися. Для застосування в склянці з теплою водою розчиніть 2 ст. л. настоянки і обполіскуйте волосся після миття. Волосся придбають здоровий блиск, будуть добре розчісуватися.

Якщо ви не любите ввечері мити голову, я раджу на рідкісну гребінець нанизати вату, змочену в цьому ополіскувачі і кілька разів розчесати волосся - весь пил, осіла на волоссі за день, залишиться на ваті.

Марина Прокоп'єва,

г. Смоленск



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Літній догляд за волоссям