5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Краса і здоров'я шкіри

РедагуватиУ обранеДрук

Краса і здоров'я шкіри

Жителі Таїланду скрупульозно ставляться до своєї зовнішності. Перше, на що звертають увагу і чоловіки і жінки - це здоровий вигляд шкіри. Таїландці вважають, що саме стан шкіри здатне розповісти про людину і спосіб його життя практично все.

У столиці Бангкока практично на кожному кроці зустрічаються невеликі і великі центри оздоровлення шкіри. А лікарі відзначають, що є кілька щоденних правил, які дозволяють зберігати чистоту і здоровий зовнішній вигляд шкіри.

Медики стверджують, що в першу чергу потрібно привчити себе ретельно вмиватися. Очищення шкіри потрібно проводити за допомогою м'яких засобів, один раз на день, але ця процедура повинна займати не менше 10 хвилин. Слід робити масаж найбільш проблемних зон - області носа, чола й підборіддя. Ще однією рекомендацією є правильне харчування. Лікарі відзначають, що за наявності акне можна зловживати жирним і смаженим, а також палити. При запаленнях і висипаннях потрібно уникати перегріву шкіри, відвідувань сауни і лазні.



Безсоння може також стати причиною появи акне, тому медики радять спати хоча б 8 годин на добу.

Також слід відповідально підходити до вибору засобів для догляду за шкірою. Якщо у вас жирна шкіра - використовуйте креми на водній основі, рекомендують лікарі.

Що стосується профілактичних процедур, проводити які можна вдома, слід відзначити використання скрабу. Але лікарі застерігають, що скраби для шкіри обличчя краще не використовувати, а замінити їх трав'яний пудрою на основі тамаринду, куркуми або спеціальними кислотами.

Що стосується способів кардинального лікування шкіри, таїландці рекомендують лазер. Обробка лазером, стверджують медики, істотно розширює пори на шкірі обличчя і подальше лікування антибіотиками надасть колосальний ефект.

А ось з продуктів, які лікарі рекомендують вживати для поліпшення зовнішнього вигляду, слід виділити квасоля, яскраві овочі та фрукти, зернові, вітамін C і E. Також фахівці радять пити зелений чай і червоне вино в помірних дозах.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Краса і здоров'я шкіри