5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як зробити косу дівочою красою?

РедагуватиУ обранеДрук

Мене досить давно почала мучити проблема сильного випадання волосся. Я пішла до лікаря, і з'ясувалося, що це викликано гормональним збоєм в організмі. Всі необхідні ліки я пропила, але кількість волосся у мене не збільшилася. Тому я почала судомний пошук кошти, яке допомогло б мені відновити здоров'я решти трьох волосинок.

Хотіла б поділитися найефективнішими зі знайдених рецептів.

Наприклад, я робила маску з цибулі та часнику. Для цього змішувала по дві столові ложки того і іншого овоча і завдавала цю масу на шкіру голови на годину, а потім мив голову з шампунем. Ну, звичайно, запах був різкуватий, тому потім я перейшла на іншу маску: видавлювала сік з однієї-двох цибулин, додавати туди таку ж кількість кефіру, який нейтралізував запах, і залишала на 40 хвилин.

Ще одна дуже хороша маска від випадіння волосся - на основі чорного хліба. Для цієї маски потрібно в гарячій воді розмочити хліб, розтерти його до кашоподібного стану і близько години наполягати. Потім на годину обмазати цією масою волосся, а потім змити теплою водою.

Ну і нарешті, мій улюблений рецепт, він, до речі, існує у двох варіантах - для темних і для світлого волосся. Для темних: в рівних частках змішується кора дуба, кропива і м'ята перцева. Потім 2,5 столових ложок цієї суміші залити 1 л окропу, настояти протягом години, процідити і обполіскувати волосся після миття голови. Для світлих: рецепт ідентичний, але замість кори дуба кладемо ромашку аптечну. У мене темне волосся, а від цього рецепта вони набувають соковитий шоколадний відтінок.

Загалом, бажаю всім дівчатам мати косу - дівочу красу!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як зробити косу дівочою красою?