5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Красиві здорове волосся - це просто!

РедагуватиУ обранеДрук

Красиві здорове волосся - це просто!

Зима - час привести себе в порядок. Перед вами 10 простих порад, як правильно доглядати за волоссям, зберегти їх красу і здоров'я

Красиві здорове волосся для жінки також важливі, як гладка шкіра і привабливі форми. Щоб вони були красивими, за ними потрібно правильно доглядати. Я дам вам 10 корисних порад, як правильно піклуватися про здоров'я волосся. Це особливо актуально в сезон холодів, коли вони особливо потребують дбайливого до себе відношенні.

1. Правильно мийте волосся. Підберіть шампунь, відповідний вашому типу шкіри. Намагайтеся мити голову не надто часто. Вода при митті повинна бути теплою, але не гарячою. Обполіскувати потрібно ретельно і краще прохолодною водою - це покращує кровообіг.

2. Розчісуйте акуратно. Використовуйте щітку, яка не зашкодить при розчісуванні. Особливо дбайливо поводьтеся з мокрим волоссям - вони найбільш уразливі.

3. Використовуйте масло жожоба. Це дороге, але надзвичайно ефективний засіб по догляду. Наприклад, розчісування з маслом жожоба і апельсина допомагає вирішити проблему сухості і ламкості (на 1 чайну ложку масла жожоба 5 крапель олії апельсина).



4. Робіть маски. Рецептів безліч. Деякі з них досить трудомісткі, але здорове волосся того варті. Крім того, існують вже готові склади. Пам'ятайте, чим вони довші, тим більше корисних речовин для збереження здоров'я їм потрібно.

5. Чи не пересушуйте. Намагайтеся звести до мінімуму використання фену і щипців.

6. Робіть правильні зачіски. Гумки і невидимки при регулярному використанні псують волосся, і, по можливості, уникайте їх. Якщо вам потрібно зробити складну зачіску, використовуйте такі шпильки, які не завдають травму.

7. Захищайтеся від зовнішнього середовища. Обов'язково носіть головний убір у холодну погоду. Якщо ви відвідуєте солярій, під час засмаги надягайте шапочку.

8. Щадите волосся. Уникайте фарбування і хімічної завивки, якщо можливо. Якщо ні - використовуйте найбільш безпечні засоби.

9. Масаж голови. Щодня робіть масаж голови - це покращує кровообіг і стимулює ріст здорового волосся.

10. Правильно харчуйтеся. Раціональне харчування сприятливо відіб'ється не тільки на красу і здоров'я волосся, але і на всьому організмі в цілому. Ніякі маски і креми не допоможуть, якщо їжа, яку ви приймаєте, не містить потрібних організму вітамінів і мікроелементів, або просто шкідлива.

Дотримуйтесь ці прості правила і вже дуже скоро ви станете щасливою власницею гарної «шевелюри», на яку обертаються вслід і проводжають захопленими поглядами. Пам'ятайте, що гарне волосся - це, насамперед, здорове волосся, а за здоров'ям потрібно стежити. Доглядайте за собою і любіть себе. Міцного вам здоров'я!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Красиві здорове волосся - це просто!