5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як доглядати за кутикулою в домашніх умовах

РедагуватиУ обранеДрук

За областю навколо нігтів я намагаюся доглядати самостійно і щодня, не вдаючись до допомоги майстрів, при цьому заощадити свої фінанси.

Видаляючи кутикули вдома, я застосовую так званий європейський, тобто необрізної спосіб. Для цього є великий набір засобів, наприклад, рідини, які розм'якшують шкірочку навколо нігтя і перешкоджають її подальшому зростанню.

Пілінг для кутикули

Якщо я запускаю руки, то використовую спеціальне масло для кутикули і мінімум двічі на день роблю масаж цієї області м'якою щіткою, покритої дитячим милом або гліцерином. Це, фактично, пілінг, необхідний для профілактики появи тріщин і звільнення кутикули від відмерлих частинок шкіри.

Задиркам - НІ

Щоб попередити появу задирок, на ніч я втираю оливкова олія навколо нігтів, але в деяких випадках обходжуся звичайним кремом для рук. Втираючи крем, я тим самим масажують область кутикули, покращуючи кровообіг нігтьового ложа і згладжуючи дрібні нерівності і задирки.

Для ретельного догляду я використовую половинку лимона, який здатний добре розм'якшувати і вибілювати шкіру.

Видалення кутикули

Після таких процедур можна спокійно видаляти кутикулу, використовуючи спеціальну рідину, завдавши її манікюрним "копитцем". Для домашніх умов підійде "копитце" з м'якої гуми.

Чи не натискаючи на шкірку навколо нігтя, я акуратно зрушую її назад.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як доглядати за кутикулою в домашніх умовах