5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Задирки

РедагуватиУ обранеДрук

Задирки

Колись в молодості зі мною трапилася неприємна історія - я відщипнула задирок на великому пальці правої руки, і він так розболівся і запалився, що довелося йти до хірурга розкривати нарив. Це боляче, але крім цього довелося якийсь час обходитися однією рукою: через пов'язки права рука була обмежена. Саме з тих пір я стала пильно стежити за шкірою навколо нігтів, щоб не допускати появи задирок.

І з того ж часу на моєму кухонному підвіконні отримав постійну прописку лікувальний квітка каланхое. Мало того, що цим відомим рослиною можна користуватися при будь-яких ранах, порізах, ударах, так воно ще - незамінний помічник жіночих ручок, про це я не знала. Кашка з листя каланхое у вигляді компресу дуже добре відновлює шкіру навколо нігтів.

Візьміть пару листочків каланхое, промити, обсушити і розітріть в кашку, яку відразу ж рясно прикладіть до задиркам.

Зверху зробіть пов'язку з харчової плівки і залиште на кілька годин, можна навіть на ніч зробити компрес. Після компресу не забувайте користуватися кремом для рук.

Такий компрес дуже швидко відновлює ранки на місцях задирок і, що найважливіше, робить шкіру навколо нігтів пружною і еластичною. Задирки перестають утворюватися взагалі, а заодно і самі нігті стають міцнішими, не розшаровуються. Буду рада, якщо читачки оцінять це простий і ефективний засіб.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Задирки