5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Очищення крові - кілька дієвих способів

РедагуватиУ обранеДрук

Очищення крові - кілька дієвих способів

Рецепти народної медицини, що допомагають очистити кров і вилікувати супутні хвороби.

Очищуючий кров чай

Здоровій людині нічого чистити не треба: наш організм сам чудово справляється з усім, виводить токсини. Інша справа, коли ми постійно перебуваємо в умовах забрудненого навколишнього середовища, невідомо чим дихаємо і що п'ємо. Кілька років тому в мене почалися проблеми, які приховати було неможливо: обличчя, шкіра стали покриватися прищами і, що найнеприємніше, стали часто з'являтися хворобливі фурункули. Обстежилася я тоді, поки мені це не набридло: лікарі призначали уколи з вітамінами, радили переглянути харчування, я все виконувала, але зрушень не було. Почала шукати інші рецепти, всіх розпитувала про трави, рецептах народної медицини, шукала людей, які розбираються в цьому. І знайшла. Знайома моєї мами дала мені кілька рецептів, вони-то мені і допомогли. Вона мені відразу сказала, що насамперед треба почистити кров, відновити її правильний склад. І дала рецепт чаю, який називається «Сосонка»:

4-5 столових ложок подрібнених голок сосни, 2 столові ложки подрібнених плодів шипшини, 2-3 столові ложки лушпиння ріпчастої цибулі змішати. 1 стакан цієї суміші залити 1 літром води, довести до кипіння, настоювати ніч, закутавши в теплу ковдру, потім процідити. Пити цей чай протягом дня замість будь-якого іншого пиття, коли захочеться. Можна робити короткі перерви, але загальний курс очищення повинен тривати приблизно 4 місяці.

А перед тим, як починати пити цей чай, необхідно обов'язково протягом двох тижнів приймати часникову настоянку. Часник - найкраще кровоочисний засіб. Для цього 400 г часнику треба потовкти, видавити сік з 4 лимонів, все перемішати в скляній банці і дати настоятися добу. Перед вживанням суміш струшувати. Приймати щодня один раз перед сном по 1 чайній ложці, розмішавши в половині склянки води. Отже - спочатку очистити часником кров протягом двох тижнів, потім пити чай «Сосонка», який відновлює правильний склад крові. Харчуватися при цьому не переїду, в основному овочами, фруктами, пісним м'ясом або рибою. Все це я проробила. Поки лікувалася, звикла до здорового харчування. Але найголовніше - я не просто позбулася фурункулів і прищів, я і взагалі як ніби заново народилася: відчуваю себе здоровою, життєрадісною, молодою і красивою.

Людмила За,

м Солнєчногорськ Московської обл.

Густа кров - загроза здоров'ю

У моєї мами проблеми з ногами - варикозне розширення вен. І хоча вузлики на ногах невеликі і їх майже не видно, ноги часто ниють, особливо наприкінці дня, втомлюються. Абияк я змусила її обстежитися, зазвичай її до лікаря неможливо відправити. І коли вона здала кров на аналіз, виявилося, що в крові підвищений вміст протромбіну, іншими словами - кров надто густа, в'язка. Не треба пояснювати, що на тлі варикозу це велика загроза здоров'ю - насамперед тим, що може виникнути тромбофлебіт. У будь-який момент тромб може викликати закупорку судин в будь-якому місці - серці, головному мозку. Не можна цього допускати, тому важливо розріджувати кров.

Найпростіший засіб - пити аспірин. Але кажуть, що в деяких країнах його вже заборонили, бо шкоди більше, ніж користі. Ми вирішили не ризикувати, стали лікуватися самі, а ліки у нас прямо у дворі росте - каштан.

Настоянку можна робити як з квітів кінського каштана, так і з плодів.

50 г квіток залити 0,5 л горілки, настоювати 21 день, процідити, вживати по 30-40 крапель 3-4 рази на день. Курс лікування - три-чотири тижні.

Одного курсу, звичайно, недостатньо. Треба проводити кілька курсів на рік і при цьому робити контрольні аналізи крові. За рік мама цією настоянкою не тільки нормалізувати стан крові, а й ті вузлики, що були на ногах, зменшила, вони тепер ще менш помітні, ніж були раніше. І на додаток до прийому настойки каштана мама два рази на рік протягом двох тижнів приймає ось такий настій.

Змішує порівну траву кульбаби і квітки терну колючого. 2 столові ложки суміші наполягає 4 години на 2 склянках окропу, п'є по півсклянки 4 рази на день.

Під час лікування не можна вживати в їжу м'ясо і яйця. Завдяки цьому кров стає саме такою, яка вона повинна бути у здорової людини.

Лідія Василівна Ч,

м П'ятигорськ

Анемія - перший дзвінок

Ми так влаштовані, що іноді зовсім не чуємо ті сигнали, що подає нам наш організм. Ось і я ніколи не звертала уваги на млявість, апатію, стомлюваність. Ну, хто ж сьогодні не втомлюється, при такому ритмі життя? Але справа зайшла далеко, довелося обстежитися, і коли мені сказали, що у мене анемія, я спочатку подумала: хіба це хвороба? Почну харчуватися інакше, відпочивати - все і пройде. Однак не проходило, а одного разу лікар мені пояснив, чим може загрожувати анемія. Туг вже я не на жарт сполошилася і стала діяти. Звичайно, все харчування було направлено на те, щоб органічне залізо надходило в організм. Довелося навчитися готувати яловичу печінку так, щоб вона залишалася практично сирої, пити томатний сік, їсти буряк, яблука, соки з овочів і фруктів, гранати - весь той набір, про який всі відразу згадують, коли мова заходить про анемію. Але крім харчування особисто мені допомогло народний засіб, про який відомо менше.

2 частини листя ожини сизої, 3 частини трави звіробою звичайного і 2 частини трави глухої кропиви білої змішати в збір. 1 столову ложку збору залити 1 склянкою окропу, настоювати три години. Приймати по 1 склянці тричі на день.

Приймати настій протягом трьох-чотирьох тижнів. Потім перейти на прийом настою конюшини лугової. 3 чайні ложки квіточок залити 1 склянкою окропу, настоювати годину, приймати по 1/4 склянки 4 рази на день за 20 хвилин до їжі. Курс лікування - також три тижні. Влітку, коли була можливість, я віджимала сік з кропиви пекучої і пила його по 1 столовій ложці, але кропиву треба приймати обережно, роблячи при цьому часті аналізи крові-у мене такої можливості не було, тому я її приймаю по 10 днів, не більше . Зараз у мене все в порядку з гемоглобіном, він в нормі. Але для профілактики я все ще п'ю суміш з соку чорної редьки (2 частини), буряка (1 частина) і моркви (1 частина). Тільки цю суміш я спочатку мучуся в слабо нагрітій духовці 2-3 години, а потім п'ю по 1 столовій ложці тричі на день за 15 хвилин до їжі протягом 2 місяців.

Ніна Е,

м Перм

Рослинні засоби

Якщо вас змучили прищі і постійні висипку на шкірі або часто турбують з'являються фурункули, вам терміново потрібно очистити свою кров. Очищення крові можна проводити в домашніх умовах за допомогою представлених народних засобів.

Від неправильного харчування і стресових ситуацій в крові нагромаджуються речовини, які вважаються небажаними. Вони викликають висипку на тілі, обличчі, організм слабшає, і падає імунітет. Бажано періодично проводити очищення крові природними засобами.

Прекрасними очисними продуктами є капуста, буряк, вишня, ожина, малина, виноград і багато інших овочі та фрукти, які в своєму складі мають речовини червоного кольору (антоціани). Ось вони-то і сприяють очищенню крові і наповненню її червоними кров'яними тільцями (еритроцитами).



Очищення крові за допомогою календули і калини

На 3 літри води взяти 50 г квітів календули, прокип'ятити 30 хвилин під закритою кришкою. Настоювати 8 годин. У проціджений відвар додати 2 склянки соку з калини і 1 склянку натурального меду. Лікарську суміш зберігати в холодильнику в скляній ємності. Необхідно вранці приймати суміш по 0,5 склянки натще.

Очищення крові кропивою

Приготуйте чай. Для цього заваріть в 2 літрах води 2 столові ложки трави, настоюйте 2 години. Випивайте весь заварений чай після обіду з 3 до 7 годин дня. Продовжуйте очищення два тижні. Перерва два тижні і знову повторити. Якщо організм здоровий, буде достатньо двох курсів, інакше потрібно повторювати двотижневий курс до повного лікування.

Петрушка кучерява

Вживання великої кількості свіжої петрушки сприяє очищенню крові.

Дуже ефективне економний засіб

Одна доба в тиждень нічого не їсти. Це потрібно робити постійно. Якщо важко переносити голодування, пийте чай на травах з медом вприкуску, що прискорить очищення крові. Для чаю складіть збір з квітів безсмертника, звіробою, деревію коріння оману, листя кропиви дводомної, хвоща польового, череди, кори крушини, насіння льону, плодів шипшини - все в рівних частинах. Візьміть 1 столову ложку складу, залийте склянкою окропу, настоюйте 20 хвилин. Пити по мірі потреби.

Очищення крові має відбуватися місяцями. Важливо також не вживати велику кількість цукру, жирів, солінь, хлібобулочних виробів. Бажано застосувати рослинну дієту на місяць, а то й два місяці. Не забудьте порадитися з лікарем!

смоктання соняшникової олії

Відмінне народний засіб від застуди та для підтримки імунітету - смоктання соняшникової олії. Цей метод чудово очищає кров і при регулярному застосуванні ніякі застуди не страшні.

Рецепт - беремо столову ложку рослинної олії і починаємо смоктати його в передній частині рота, як цукерку, проціджуючи крізь зуби. Під час цієї процедури з крові поступово витягуються всі шкідливі віруси і мікроби. Тривалість смоктання близько 10-15 хв, але треба орієнтуватися по випльовує маслу - якщо воно буде ще темним або жовтим - процедура була занадто короткою, випльовує олія повинна бути білим, це означає, що воно увібрало в себе шкідливі речовини. Після цього бажано почистити зуби.



Дану процедуру лікування соняшниковою олією треба робити вранці, хоча б протягом тижня або місяця, а найкраще - регулярно, особливо в Зімін період і тоді ніяких простуд не буде.

Очищення крові кропивою

Як я люблю цей час в кінці весни: розквітають рослини, поля кругом зелені, трава на них чиста, свіжа, в лісі теж все чисто і пахне! А ще більше я радію тому, що в цей час так багато лікарських і просто корисних рослин, які можуть і підгодувати, і підлікувати. Одна кропива чого варто, багато рекомендують робити цілющі настоянки саме з травневої кропиви, поки вона молоденька.

Такий настойкою можна і кров почистити, і вітамінів набратися. Свіжі зелене листя кропиви, в тому числі і травневої, володіють кровоочисними властивостями, а ось сухе листя вже не мають такої дії. Тому треба бути уважним, і коли вам радять «почистити» кров кропивою, я раджу точно знати, як це робиться. А зараз саме час набрати свіжого листя і зробити настоянку.

Наберіть в скляну ємність листя травневої кропиви, попередньо вимийте і висушіть їх рушником, залийте горілкою в співвідношенні 1: 3, поставте в темне місце настоюватися на 10 днів. Процідіть. Настоянку можна приймати по 30-40 крапель в невеликій кількості води 2-3 рази на день.

Я приймаю настоянку для того, щоб посилити обмін речовин, тому що хлорофіл, що міститься в кропиві у великій кількості, саме так і діє на наш організм, тобто тонізує його, підсилює обмінні процеси. Без шкоди для себе я проводжу 8-10-денний курс. І точно знаю, що препарати кропиви протипоказані людям з підвищеним згортанням крові, при гіпертонії, хворих нирках і при гінекологічних проблемах. Багато хто про це не знають.

Всім іншим я раджу не забувати і про зелені щах, і про салати з кропив'яним листям. І взагалі, поки можна нарвати свіжої зелені дикорослих рослин - подорожника, кульбаби і т. Д., Треба цим користуватися. Майже в кожній травичці зараз багато і вітамінів, і мінералів. І не забудьте підгодувати свіжою зеленню своїх домашніх вихованців!

Ніна Валеріївна Бескуднікова,

м Долгопрудний Московської обл.

Після посту поліпшується склад крові

Нещодавно закінчився Великий піст, який я намагаюся тримати щороку. І чим старанніше це роблю рік від року, тим краще себе почуваю. Наші пращури були мудрішими нас, адже саме весняний пост сприяє тому, що з організму виводяться шлаки, посилюються обмінні процеси, всі клітини швидше оновлюються. Після посту літо і осінь йдуть на користь, оскільки в очищеному організмі всі потрібні речовини і вітаміни засвоюються без втрат.

І ще один важливий момент, на який я мимоволі звернула увагу: після посту поліпшується склад крові. Кілька років у мене були проблеми з цим - і холестерин підвищений, і гемоглобін нижче норми, і тромбоцитів більше ніж треба. Після першого ж поста все стало змінюватися. Але у мене залишилася звичка щовесни в цей час пити спеціальні трав'яні настої, які покращують склад крові, зміцнюють організм у цілому. Можна використовувати різні трави - і кропиву, і полин, але я застосовую збір, який діє відразу на багато органів і системи організму, а заодно очищає і кров.

Треба приготувати збір з лікарських рослин: 1 частина листя кропиви, 3 частини молодих нирок бузини чорної, 1 частина кореня кульбаби, 3 частини листя примули весняної змішайте. 1 чайну ложку збору залийте 200 мл окропу, настоюйте недовго - 3-5 хвилин.

Пийте настій по 1 склянці вранці за 1 годину до їди і ввечері перед сном. Для смаку можна і меду додати.

Я такий настій п'ю протягом всього посту. Багато хто не дотримуються посту, тоді можна вибрати будь-які 3 тижні навесні, під час яких все ж відмовитися від м'ясної, молочної їжі та яєць, тобто, це теж пост, але не такий строгий. Якщо ж врахувати, що для здоров'я це дуже велика підмога, то можна швидко звикнути до цього весняного очищення.

Раїса Іванівна Х,

м Курськ

7 кроків очищення крові

Перший крок - одноденне сухе голодування або 3-денна сокова дієта. У сезон бажано скористатися свіжовитиснутими соками з суміші моркви, буряка і капусти в необмежених кількостях, але не менше 0,5 л в день. Навесні зазвичай голодування проводиться на суміші соків з цитрусових плодів (грейпфрут, апельсин, лимон).

Другий крок - вранці натщесерце випити 1 чайну ложку глауберової (англійської) солі в 100 г талої води. Прийняти ванну.

Третій крок - 1 л суміші цитрусових соків (грейпфрут - 0,5 л, апельсин - 0,3 чи лимон - 0,2 л) змішати з 2 л талої води і пити протягом дня. Повторювати другий я третій кроки протягом 3-х днів.

Четвертий крок - вихід з голодування. Овочева і фруктова дієта протягом наступних 3-х днів.

П'ятий крок - регулярний прийом зеленого чаю і трав'яних чаїв з березового листа, таволги (комірник), материнки, ромашки, кропиви, вероніки, перстачу гусячої, шипшини та ін.

Рецепт (слов'янський чай). Лабазник - 3 частини, звіробій - 5 частин, кропива - 2 частини. 1 ст. ложка збору заварюється на склянку окропу, настояти 30 хвилин. Після прийому таволги в будь-якому вигляді необхідно прополоскати рот.

Шостий крок - прийом препаратів на основі гінкго-білоба протягом 30 днів.

Сьомий крок - регулярний прийом антиоксидантів (антиокислювачів), що регулюють процеси окислення жирів і захищають клітини від пошкоджень. Джерелами антиокислювачів служать вітаміни А, С, Е, К, Р і мікроелемент селен. Добова потреба людини в антиоксидантах становить 20-30 мг. Джерелами є горіхи, соняшник, маслини, соя, шипшина, обліпиха, рослинні масла.

Селен необхідний для роботи щитовидної залози і забезпечення балансу гормонів, володіє антибластичних дією. Джерела - Б АТ - «Селен», «Селен - актив» та ін.

Джерела вітаміну А: морква, салат, капуста, печінка, нирки, риба, яєчний жовток, вершкове масло, картоплю, слива, солодкий перець, горобина, шипшина, кропива, чорниця, журавлина, брусниця, кипрей, конюшина, дзвоник, цибуля (перо ), обліпиха, абрикоси, кисломолочні продукти, всі зелені частини рослин у свіжому вигляді (термін зберігання не більше доби).

Джерела вітаміну С: овочі, плоди, ягоди, фрукти, капуста, картопля (шкірка), зелена цибуля, зелений і червоний перець, фукус, томати, смородина, хрін, щавель, конюшина, звіробій, шипшина, лимони, апельсини, хвоя дерев, листя берези і липи, люцерна, материнка, хвощ, снить, сурепка, вероніка, ромашка, підмаренник, дзвіночок, кипрей, морошка, мучниця, кропива, подорожник, кульбаба, сухоцвіт, Черноголовка, фіалка, часник, гарбуз, топінамбур, селера, салат , петрушка, обліпиха, меліса, ялівець, кріп, волоські горіхи (у тому числі листя), гібіскус (суданська троянда), фейхоа.

Джерела вітаміну Е: зерна злаків, рослинні масла, яйця, салат, печінка, червона смородина, обліпиха, елеутерокок, оман, звіробій, конюшина, абрикоси, зелений горошок, шпинат.

Продукти червоного кольору

На думку американського лікаря Джоя Гарднера, ефективно очищають кров продукти червоного кольору - вишня, журавлина, ожина, червоний виноград, буряк, червонокачанна капуста. Намагайтеся включати їх в повсякденний раціон. Кров можна очищати і настоянками. Є два простих рецепта:

1) 2 склянки меду, склянка товченого укропного насіння, 2 ст. ложки меленого кореня валеріани залити 2 л окропу і настоювати добу в термосі. Процідити і приймати по 1 ст. ложці за 30 хвилин до їжі протягом місяця.

2) 1 ч. Ложку подрібненої кропиви, залити склянкою окропу, накрити кришкою, настояти 45 хвилин, процідити. Приймати по столовій ложці за 30 хвилин до їжі вранці та ввечері протягом місяця. Настій не тільки очищає кров, але і сприяє відновленню порушеного обміну речовин.

Чистимо кров соняшниковою олією

Це незамінний засіб для очищення крові від токсинів. Процедуру проводять вранці до сніданку. 1 ст.л. масла розсмоктують, як льодяник, що не ковтаючи, 15-20 хв., потім випльовують, а рот прополіскують водою. Те ж можна повторити і перед сном. Ефект приголомшливий!

Світлана Семилетова,

травниця, с. Хвощеватое Воронезької обл.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Очищення крові - кілька дієвих способів