5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Червоний перець поліпшить кровообіг

РедагуватиУ обранеДрук

Червоний перець поліпшить кровообіг

Я не звертав уваги, коли мені хтось казав, що в мене руки крижані. Трохи пізніше став помічати, що іноді без видимих причин починаю відчувати нудоту. Незручно чоловікові в розквіті років скаржитися, як панянка, на нудоту і переднепритомний стан. Почав я самостійно розбиратися у своїх симптомах, незабаром прийшов до висновку, що у мене недостатній кровообіг, вірніше, з порушеннями.

І хоча я не прихильник самолікування, у всякому разі, до встановлення точного діагнозу, я вирішив випробувати на собі домашнє засіб. А як ліки вибрав червоний пекучий перець. Всі знають, як цей гострий перець може розігрівати. Саме тому його використовують в мазях, растирками для суглобів. Але також енергійно червоний перець розігріває і зсередини.

Для того щоб «розігнати» кров по судинах і посилити кровообіг, я три рази в день не на голодний шлунок приймав по 1/4 чайної ложки меленого червоного пекучого перцю, запиваючи водою. Краще ковтати одним ковтком, щоб у роті не відчувати гострий смак.

Якщо я відчуваю, що руки і ноги починають коченевать, насипаю порошок червоного перцю в шкарпетки та рукавички. А для того, щоб розганяти кров постійно, купив устілки з шипами, благо, зараз можна купити будь-які, навіть магнітні. Це добре стимулює кровообіг. Поступово так увійшов у смак, що забув про свої хвороби, тому що ніколи: то обливаюся крижаною водою, то розтирати щіткою, словом, не просто вилікувався, але і полюбив стан, коли нічого не турбує.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Червоний перець поліпшить кровообіг