5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування жировика

РедагуватиУ обранеДрук

Лікування жировика

У мого сина жировик з'явився на шиї. Я не відразу його виявила. Син у мене холостий, живемо разом, але він їздить працювати на будівництво в Підмосков'ї. Їде на 2 місяці, а за цей час багато чого може трапитися. До того ж він сам не любить про болячки розповідати, а я не відразу помітила. Коли побачила, то захвилювалася. Все-таки жировик - це якесь новоутворення, нехай і не злоякісне.

Але ж воно може перерости в щось нехороше. Тому сподіватися на те, що саме пройде, не варто. Жировики треба хоча б намагатися вивести. До лікаря я його не повела. Такі речі краще лікувати народними засобами. А то б сказали видаляти. Я ж вважаю, що операції краще уникати до останнього.



Я стала вивчати літературу, питати знайомих. Про жировики не так вже багато інформації. Чи то це не така часта хвороба, як застуда, чи то лікується насилу. Але все ж мені порадили один спосіб позбавлення від жировика. Я його спробувала на сина. Зазвичай він знаходиться вдома 2-3 тижні, а потім знову їде на роботу. Так ось за цей час жировик з його шиї зійшов остаточно. Я дуже задоволена результатом.

До лікування довелося підготуватися. Для курсу лікування необхідний баранячий жир. Знайти його не так просто. У магазині його не продають. Але нічого неможливого немає. На ринку у нас продають баранину. Я підійшла до продавців, поговорила. Того дня жиру у них не виявилося, але я його замовила. І через пару днів прийшла забирати. Так що знайти цей самий баранячий жир можна. До приїзду сина я його підготувала. Як тільки він приїхав додому, я тут же приступила до процедур.

Відразу треба бути готовим до того, що це не найприємніша процедура. Витримати її можна, так що не лякайтеся. Ось що я робила. Брала невелику кількість жиру (близько чайної ложки), розтоплювала в кружечке на водяній бані, щоб він став рідкуватим. Жир для процедури потрібен гарячим. Пробуйте його на шкірі - він повинен бути настільки гарячим, наскільки ви зможете терпіти. Але не треба обпалювати шкіру. Якщо отримаєте опік, процедури доведеться припинити. Візьміть трохи жиру і нанесіть його на жировик. І ось цим гарячим жиром необхідно енергійно розтирати жировик. Боляче не повинно бути, але і приємного тут мало. Ви помітите, що жировик почне зменшуватися, після першої ж процедури. Такий масаж необхідно робити кожен день. Проводиться він протягом 10-15 хвилин. Як я вже сказала, за пару днів жировик зійде. У сина він був досить великий, проте, ми від жировика позбулися.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування жировика