5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування фурункула

РедагуватиУ обранеДрук

Лікування фурункула

У нашій сім'ї давно вважається, що знаходити гроші - до нещастя. Саме тому я (та й всі мої родичі) ніколи не підніму на вулиці гроші, навіть велику купюру. І це не просто так. З моїм татом трапилася дуже неприємна історія, коли я ще була зовсім маленькою. Тим не менш, щось я пам'ятаю, щось розповіли батьки.

Мої батьки одружилися молодими, скоро я народилася, а вони були обидва сільські, приїхавши в місто вчитися. Відповідно жили дуже бідно. Але на життя не скаржилися, працювали і сподівалися на краще. Ось одного разу з ними і сталося наступне. До зарплати залишалося кілька днів, і грошей не було зовсім. Мама зібрала останні копійки, склала в пакет молочні пляшки (їх тоді брали) і відправила тата в магазин за хлібом і молоком. Сама залишилася зі мною. Папа прийшов в магазин, здав пляшки, взяв те, що сказала мама, і став у чергу. І раптом він помітив у себе під ногами папірець в 10 рублів. Тоді це були великі гроші. Батько їх підняв і став питати, чиї гроші, але ніхто не визнав їх своїми. І тоді тато вирішив, що це йому такий подарунок доля послала. Вирішив маму порадувати, накупив всього і прийшов додому не з порожніми руками. Але чуже рідко кому на користь йде. Папа потім казав, що совість все ж мучила: людина втратила гроші, засмутився, може, потім навіть, повернувся, а їх і слід прохолов. Може, треба було продавцеві гроші залишити? У покарання за те, що взяв чужі гроші, або ж через докори сумління у тата стала нагноюватися права рука. Він був практично впевнений, що вся справа в тому, що саме цією рукою він взяв ті гроші. Спочатку з'явився один великий нарив на передпліччі, потім інший поруч. І так їх вилізло штук 10! Рука боліла страшно, роздулася так, що сорочку неможливо було натягнути. Пішли до лікаря, а той каже: будемо розкривати. Батька як вітром здуло. Не захотів він фурункули розкривати.



Обговорили вони все це з мамою. Та вирішила діяти сама. Зарплату на той час вже отримали, так що мама взяла рівно 10 рублів і пішла до церкви. Тоді це не дуже віталося, але вона зважилася. Там вона витратила 10 рублів на свічки, подала комусь. Поставила свічку за здравіє батька. А потім вона взялася за його лікування. Десь вичитала, що дуже добре допомагає при наривах мазь з квіток календули. Вона прискорює дозрівання, допомагає швидше вийти гною. Готується все дуже просто, не потрібно довгого часу. Треба взяти 50-60 г свіжих квіток календули (думаю, у всіх на дачах вони ростуть) і ретельно розтерти їх з 3 столовими ложками свіжого вершкового, олії. Суміш повинна стати однорідною. Нею змащують нариви кілька разів на день.

Незабаром після цього лікування нариви стали потихеньку-легенько зникати. На руці в батька залишилося кілька відмітин, але наривів більше не було. Найприємніше, що він зміг обійтися без хірургічного розтину гнійників. З тих пір в нашій сім'ї не прийнято брати нічого чужого. Ні я, ні мої діти ніколи не піднімемо гроші на вулиці. Я боюся залишитися комусь повинна. Вважаю, що краще віддати зайве, ніж отримати щось просто так. Потім це може дуже негативно позначитися на здоров'ї. Я це точно знаю! А якщо гроші прийшли легко, то я завжди якусь частину віддаю: або жебраком, або на церкву, або по оголошеннях, коли збирають гроші на лікування. Це невеликі суми, але чим можу, допомагаю. Тому, напевно, і хвороби до мене не липнуть.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування фурункула