5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування трофічної виразки

РедагуватиУ обранеДрук

Лікування трофічної виразки

Хочу розповісти про те, як мені вдалося позбутися від трофічної виразки, може, стане в нагоді читачам, як і я, страждаючим тромбофлебітом. Дуже довго не могла позбутися своєї болячки на нозі, поки сусідка НЕ підказала мені народний рецепт. Цим способом колись вилікувала виразку її мама, і я теж вирішила випробувати його на собі.

Беремо по 4 частини трави звіробою звичайного, череди трироздільної і кореня солодки голої, по 3 честі листа подорожника і плодів коріандру посівного і 2 частини трави сухоцвіту болотної. Заливаємо склянкою окропу 1 ст. л. цієї суміші, нагріваємо на киплячій водяній бані 15 хвилин. Наполягаємо 45 хвилин, проціджуємо і доливаємо кип'яченою водою до об'єму 250 мл.

Приймати потрібно по третині склянки настою 3 рази на день після їди. Курс прийому - не менш двох місяців.

Одночасно для загального зміцнення організму робила таку суміш:

100 г меду, 100 г вершкового масла, 100 г смальцю або гусячого жиру-15 г соку алое і 100 г порошку какао. Всі компоненти потрібно ретельно розмішати на гарячій водяній бані, але ні в якому разі не кип'ятити. Два рази на день я приймала по 1 ст. л. вийшла пасти, розчинивши її в склянці гарячого молока.

Виразку кілька разів на день промивала настоєм сухоцвіту болотної, а ввечері накладала пов'язку з маззю. Для неї потрібно ретельно змішати 80 г бджолиного меду. 20 г риб'ячого жиру і 3 г ксероформу. Робити пов'язку рекомендується на ніч до повного загоєння виразки.

Світлана Д,

м Калуга



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування трофічної виразки