5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

З календулою рани швидше заживуть

РедагуватиУ обранеДрук

З календулою рани швидше заживуть

Безумовно, в кожному будинку треба мати домашню аптечку, в якій повинні бути деякі лікарські засоби, такі як йод, марганцівка, зеленка, аспірин, валідол. І я б до цього списку додала домашню мазь з календули. Я вважаю, що якщо така мазь є, можна обійтися без багато чого іншого.

І все тому, що мазь ця і гнійні рани заліковує, і запалення розсмоктує, і діє як бактерицидний засіб. Можна раз на рік приготувати невелику баночку, поставити в аптечку.

Візьміть невелику кількість вазеліну або вазелінового масла (купите в аптеці), або, якщо не бентежить запах - риб'ячий жир, на худий кінець і вершкове масло підійде, словом, візьміть те, що є під рукою. Доведіть до кипіння в емальованому посуді, зніміть з вогню і додайте дрібно нарізані квіткові кошики календули з розрахунку 1 чайна ложка на 100 мл олії. Наполягайте 20-25 днів.

Цією маззю можна користуватися майже у всіх випадках - при ранках, ударах, болях у м'язах і суглобах, майже в тих же випадках, коли ви користуєтеся йодом. Мазь можна комбінувати з лікувальними компресами. Наприклад, щоб позбутися від нариву, можна спочатку на хворе місце накласти кашку з розім'ятих листя подорожника, а зверху докласти бинт, просочений маззю. Закріпити пов'язкою, залишити на кілька годин, замінити на нову порцію, рана швидко очиститься і заживе. Хворим спині і суглобам також добре допомагає, якщо розтирати маззю, а потім вкутувати вовняний пов'язкою. Можливо, можна не морочитися, простіше купити щось в аптеці, але мені здається, що свої ліки завжди краще допомагає і не має побічних дій.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » З календулою рани швидше заживуть