5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування меланоми шкіри

РедагуватиУ обранеДрук

Лікування меланоми шкіри

У 1993 році я перебував у службовому відрядженні в Лівії. Умови були непрості: психологічні перевантаження, нещадне сонце ... Очевидно, все це негативно позначилося на стані здоров'я: через 3 місяці після повернення до Росії я помітив, що у мене стала видозмінюватися родимка. Після обстеження виявилося, що це - меланома, один з непередбачуваних видів шкірних онкологічних захворювань.

Ситуація складалася складна. З одного боку, жоден лікар не міг прогнозувати результати лікування меланоми, і мені доводилося перебувати в стані тривожного очікування. З іншого боку, затримка лікування чревата: меланома в будь-який момент могла дати метастази.

З двох зол вибирають менше, і я погодився на хірургічне видалення родимки. На жаль, подальші події стали розвиватися не за сприятливому варіанту: збільшилися лімфовузли, почали набрякати ноги. Це змусило шукати альтернативні способи лікування, зокрема перекисом водню.



Я вирішив спробувати і 1 раз на день, вранці натщесерце, брав 10 крапель перекису з 1 ст. ложкою води. І тричі в день змащував перекисом лімфовузли, набряки. Крім того, на час цього лікування переїхав в село до родичів, де харчувався натуральними продуктами, знаходився в спокої.

І як результат - біль зменшився, лімфовузли поступово прийшли в норму, набряки почали спадати. Через півроку захворювання вступило в стадію ремісії - ніяких проявів і зовнішніх ознак недуги не було.

При цьому я навмисно не вживаю терміни "одужання" і "виліковування", Оскільки можлива лише ремісія, яка, втім, за певних умов може вимірюватися роками, протягом яких хворий веде звичайний спосіб життя, без будь-яких обмежень.

У цей період не слід довго бувати на сонці, так як інтенсивний вплив сонячних променів (наприклад під час засмаги) може активізувати Мелень. Вкрай небажані й механічні пошкодження родимок.

Приводом же для занепокоєння і звернення до лікаря на початку захворювання повинні стати зростання родимки, зміна кольору, випадіння волосся з її поверхні, свербіж, поколювання, поява тріщин, кірок, виразок.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування меланоми шкіри