5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Мазь від порізів, забитих місць, запалень і ран

РедагуватиУ обранеДрук

Мазь від порізів, забитих місць, запалень і ран

Влітку ми частіше піддаємося дрібним травм: гуляючи по лісі, на дачі, на городі і т. Д. Я все теплу пору року, з травня по жовтень, проводжу у своєму сільському будиночку, який мені дістався від батьків, працюю в маленькому саду і на городі.

І як тільки приїжджаю, відразу готую спеціальну «літню» мазь, яка у мене працює як невідкладна медична допомога, тому що виручає буквально від усіх несподіванок: порізів, забитих місць, подряпин, невеликих запалень. І готується вона з того, що є під руками. Треба викопати свіжі коріння лопуха, очистити їх від землі, промити під проточною водою, обсушити.

75 г свіжого подрібненого коріння лопуха залити 200 мл оливкової або соняшникової олії, настояти протягом доби, після чого прогріти на слабкому вогні протягом 15-20 хвилин, не доводячи до кипіння. Процідити, після того як охолоне, зберігати в холодильнику в скляній пляшці з темного скла.

Використовувати масло і в якості першої допомоги, і для компресів на хворі, забиті місця. Маленькі ранки можна просто змащувати двічі на добу. Дуже швидко гояться з цим Лопуховим маслом дитячі садна на ліктях і колінах. Обробивши руки, ноги онуків маслом, ви позбавите себе від тривог за здоров'я дітей і від їх скарг на болі. А якщо у самих розболяться суглоби або поперек, то і вам це масло допоможе вгамувати біль.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Мазь від порізів, забитих місць, запалень і ран