5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Довгий, але дієве лікування псоріазу селерою

РедагуватиУ обранеДрук

Довгий, але дієве лікування псоріазу селерою

Це сталося з моїм братом 10 років тому. Йому тоді було 16 років. Ми помітили, що він постійно розчісує лікоть на правій руці. Я б на це й уваги не звернула, а мама чомусь занепокоїлася. Стала розглядати лікті у брата. Я нічого страшного не помітила - звичайний расчеси. Але мама потягла брата до дерматолога, який підтвердив, що ці болячки схожі на псоріаз.

Виявляється у маминого брата, мого дядька, було таке ж захворювання в юності. Тоді його лікувати не вміли, тому тепер воно у нього постійно проявляється. Однак бляшки ці зводять селерою (є такий рецепт), і вони швидко проходять. Мама теж вирішила брата відразу ж лікувати цим ароматним рослиною. Вона не затягувала, бо потім хвороба дуже важко вилікувати остаточно. Лікували брата довго, зате ось уже кілька років як немає повторних проявів хвороби.

Селера - рослина досить поширене, виростити його не проблема, та й купити теж можна. Ми вирощували самі. Для лікування потрібні коріння рослини. Їх треба подрібнити, щоб вийшла кашка. Цю кашку ми прикладали до хворих місць на шкірі брата. Одне тимчасово з листя треба видавлювати сік і приймати його всередину. Брат пив по 2 столові ложки свіжого соку 3 рази на день. Ще раз скажу, що лікувалися ми довго - поки на грядці був селеру. А рослина це таке, що селера ріс, поки його снігу не привалило. Бляшки пройшли не відразу, але пройшли. Зараз про цю шкірної хвороби брат і не згадує, а ми намагаємося захищати його від усіх переживань, адже псоріаз часто виникає саме на нервовому грунті. Ми сподіваємося, що він пішов назавжди.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Довгий, але дієве лікування псоріазу селерою