5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Крем для шкіри обличчя

РедагуватиУ обранеДрук

Крем для шкіри обличчя

Я дуже люблю ваш сайт дуже радію, коли знаходжу тут не тільки поради для зміцнення здоров'я, але рекомендації по догляду за собою, за зовнішністю. Я хочу поділитися своїм рецептом домашнього крему, який можна приготувати зараз, коли достигла горобина, інші ягоди. Цей крем підходить для зрілої шкіри, що в'яне, дуже добре живить і тонізує її, при регулярному використанні шкіра стає молодшою, жвавіше. Раджу спробувати всім, хто не хоче старіти.

Розтопіть 50 г натурального, краще домашнього, вершкового масла на водяній бані і розпустіть в ньому 1 столову ложку (10 г) бджолиного воску, додайте 1 столову ложку оливкової або іншої рослинної олії, розмішайте, коли суміш стане кімнатної температури, додайте в неї 1 чайну ложку масляного вітаміну А (продається в аптеках), по 1 столовій ложці свіжого соку кропиви, кашки з ягід червоної горобини і пасти з пелюсток троянд, хмелю, листя смородини, пропущених через м'ясорубку. Все ретельно розітріть, при бажанні відфільтруйте крізь марлю або сито.

Використовуйте крем в якості нічного живильного і для масок. Якщо він здасться для вас жирним, то залиште його на обличчі на 20 хвилин, а потім надлишки промокніть серветкою. Результат вам сподобається!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Крем для шкіри обличчя