5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Роса від пітливості ніг

РедагуватиУ обранеДрук

Роса від пітливості ніг

Хочу розповісти, як звичайна роса, яку ми і за ліки не вважаємо, виручила мене. Всі ми знаємо, що роса - це волога, що збирається на рослинах у ранковий, вечірній і нічний періоди. А ось те, що нею можна лікуватися, ми якось випускаємо з уваги.

Приїхав я одного разу до свого друга в гості - він давно запрошував мене до себе в село на все літо. Ягоди, гриби, рибалка - просто рай на землі! І я помітив, що Вася щоранку до сніданку обов'язково ходить в саду босоніж по траві, а потім ще намочить ганчірочку в росі і прикладає до запалених венах на ногах. Я запитав: «Для чого це?» А він у відповідь: «У росі - особлива сила. Спробуй сам - загартувати, та й всяка хвороба відступить ».

Коли я перший раз пройшов по росі босими ногами, мені було не по собі - холодно, хотілося швидше втекти в будинок. А потім звик і, наслідуючи приклад Василя, кожен день тьопав по росі. Звичайно, загартувався від таких процедур - та так, що ні грип, ні застуда не могли мене здолати весь рік.



Але найцікавіше: позбувся такого неприємного явища, як пітливість ніг. Хоча раніше, перед тим як іти на роботу, я мив ноги, обробляв їх спеціальним дезодорантом або кремом для ніг, брав з собою запасні шкарпетки - але нічого не помогало- поганий запах проявлявся. Зате тепер я став «білим і пухнастим».

Звичайно, восени такі процедури нетренованому людині краще не робити. Але вихід є: можна просто змочувати ганчірку в росі і обтирати ноги - так ви не переохолодити. Між іншим, ранкова роса виліковує і очні хвороби (досить росою промивати очі), і варикоз, а також допомагає позбутися мозолів і шпор.

Для таких цілей росу найкраще збирати з конюшини. Примочками такий роси мій друг лікує запалені вени на ногах - каже, що є поліпшення. А взагалі-то росу можна збирати з різних трав, але тільки подалі від доріг і звалищ.

Груздєв Г.,

м Великі Луки



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Роса від пітливості ніг