5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Яєчний білок врятує при опіках гарячою рідиною

РедагуватиУ обранеДрук

Яєчний білок врятує при опіках гарячою рідиною

Таке, напевно, не часто трапляється, але я примудрилася потрапити в подібну ситуацію. Якщо когось така біда застане зненацька, згадайте мою пораду і зробіть те, про що я розповім.

Я завжди любила гарячий чай. Не розуміла, як можна пити щось тепленьке. У ньому адже ніякого смаку! А гаряче приємно лоскоче горло, тепло по всьому тілу розливається. Справжню насолоду! Ось одного разу я від своєї любові до гарячого позбулася раз і назавжди. Ми з сестрою довго простояли на вулиці - чекали автобуса, який запізнювався. Справа була пізно восени, на дворі сиро, вітряно, холодно. Я змерзла до кісток. Будинки відразу ж стала грітися. Закип'ятила чайник, не стала чекати, коли заварка завариться, вирішила розбовтати варення. Я не врахувала, що в чашці виявився справжній окріп. Зробила великий ковток, і від болю мало не збожеволіла. Я сильно обпекла горло. Біль був пекельний. Я не могла слова сказати, тільки хрипіла і хапала повітря. Швидше схопила склянку холодної води, стала пити, заливати опік. Але це допомогло мало. Біль все одно відчувалася. Ковтати було нестерпно боляче. Було враження, що в мене там відкрита рана. Говорити я толком не могла, сипів тільки, але і це було боляче.



Моя сестра не розгубилася. Вона відразу прийшла мені на виручку. Правду кажуть, що в екстремальних ситуаціях мозок починає працювати на межі. Як сестра згадала цей рецепт? Вона досі не може пояснити, що у неї в голові відкрилося раптом. Але вона діяла дуже швидко. Сестра схопила склянку, налила в нього води. Потім швидко дістала з холодильника сире яйце. Швиденько відокремила жовток від білка. У воду вона вилила білок і виделкою збила. Мені було велено цю суміш випити. Пила я повільно, намагаючись змочувати горло цією сумішшю. І майже відразу відчула, як горло пом'якшується, а біль минає. Я випила білок з водою ще 3 рази з перервами. Після цього мені стало набагато легше. Я змогла і розмовляти, і ковтати безболісно. А завтра майже всі неприємні симптоми пройшли. Чуть-чуть щось відчувалося. Так що якщо вам доведеться з таким зіткнутися, відразу проведіть таку процедуру. Якщо під рукою є сире яйце і вода, все скоро пройде.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Яєчний білок врятує при опіках гарячою рідиною