5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Позбавляємося від целюліту в домашніх умовах

РедагуватиУ обранеДрук

Кажуть в народі, що діти забирають красу своєї матері. Я не прихильниця всіляких забобонів, але в якійсь мірі це правдиве висловлювання. У всякому разі, я після пологів зіткнулася з багатьма проблемами. Хоча й деякі неприємності самі собою зникли. Наприклад, моє обличчя стало набагато чистіше, пройшли прищі, камедони і болячки. Менше стали рости волосся на ногах. А ось з набутого, так би мовити, - целюліт. Взагалі, я читала, що ця проблема - зовсім не проблема, а особливість жіночого організму, і що соромитися целюліту так само безглуздо, як якби чоловіки почали соромитися щетини на щоках. Адже, що природно, те не бридко. І хоча це так, проти думки моди не посперечаєшся. А в моді зараз стрункі тіла, без усяких «апельсинових кірок» на ногах і сідницях.

Втім, коли я народила, деякий час мені було абсолютно все одно, є у мене целюліт чи ні. Адже потрібно було ростити крихту. Але потім чоловік все частіше став нарікати, що я закинула свою фігуру і перестала піклуватися про зовнішність. А тут ще фільм подивилася, де головну героїню кинув чоловік після того, як вона стала матір'ю. А розрив якраз стався тому, що жінка перестала бути жінкою і перетворилася на безформну домогосподарку. «Ні, я так не хочу», - подумала я і стала шукати способи привести себе в колишній вигляд, тобто, стати привабливою. Найпростіший шлях - зайнятися фізкультурою. Щоденні тренування швидко позбавили б від надлишків жиру і повернули б стрункість. Але мені цей спосіб підходив мало. Адже вільного часу зовсім не було, малюк постійно вимагав уваги. А це означає, можливості залишати його надовго не було. Тоді я вирішила звернутися до народної медицини.



Я стала шукати в інтернеті шляхи позбавлення від моєї біди. Виявилося, проблемою целюліту були стурбовані багато жінок. Деякі справлялися за допомогою ефірних масел. Ось який рецепт вдалося мені відшукати:

взяти ефірні масла - грейпфрут - 10 капель- герань - 8 капель- бергамот - 10 капель- кориця - 3 краплі- мускат - 5 крапель. У суміш, додати 1 чайну ложку основи (масло солодкого мигдалю). Нанести склад на проблемну ділянку і втирати сильними енергійними рухами. Я використовувала ще спеціальну масажну щіточку.

Такі втирання я робила щовечора, перед сном, коли малюк вже засинав. Вже через 2 тижні я помітила перші позитивні зрушення - шкіра стала глаже, рівніше, а горбки жиру під нею зробилися не такими помітними. Зрадівши ефектом, я продовжила лікування і через місяць отримала першу «подяку» за труди. Чоловік сказав, що я чудово виглядаю. Зараз у мене з'явилася впевненість у собі і чоловіка, я більше стала стежити за собою, можу дати фору будь красуні. Хочу побажати всім читачкам залишатися завжди красивими і здоровими.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Позбавляємося від целюліту в домашніх умовах