5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Антицелюлітні обгортання

РедагуватиУ обранеДрук

Від природи я схильна до повноти. Так що все життя волею-неволею мені доводилося боротися із зайвою вагою і з усілякими «приємностями» його супроводжуючими. Великі неприємності доставляв мені целюліт. Для позбавлення від нього робила я обгортання з водоростей і жовтки з додаванням лимонного і камфорного масел.

Рецепт обгортань дуже простий: взяти 2 столові ложки ламінарії або фукуса (продаються в аптеках) і розвести гарячою водою. Гарненько перемішати отриману суміш і залишити на 15 хвилин. За цей час водорості повинні набрякнути і як би «ожити». Далі додаємо жовток, 10 крапель лимонного масла і 20 камфорного. Перемішати. Обмазати проблемні місця і акуратно обернути зверху поліетиленовою плівкою. Залишити на 45 хвилин. Змити під душем. Можна розмолоти морську капусту на кавомолці. Взяти 2 столові ложки мелених водоростей і додати їх у будь-яку косметичну глину у вигляді порошку, попередньо розведену водою. Туди ж влити 5 крапель олії лимона, або апельсина. Все перемішати нанести на тіло, загорнутися в плівку і лежати 40 хвилин. Потім змити.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Антицелюлітні обгортання