5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Маска для обличчя від Дженіфер Лопез

РедагуватиУ обранеДрук

Моя подружка в якомусь журналі вичитала рецепт маски, якою користується голлівудська красуня Дженніфер Лопез. Ми обидві зацікавилися цим рецептом, і стали регулярно користуватися ним. Я, звичайно, не вірю, що зірки обмежуються лише домашніми масками, щоб бути постійно красивими, швидше за все, вони-то якраз користуються послугами дорогих косметологів та новітніми технологіями в цій галузі. Але мені ця маска сподобалася, толк в ній і справді є. Ця маска - універсальна і підходить для будь-якого типу шкіри.

Візьміть 1 чайну ложку натурального йогурту, 2 чайні ложки меду, пів чайної ложки свежезаваренного зеленого чаю. За бажанням можна додати вівсяні пластівці або косметичну глину. Змішайте всі інгредієнти до утворення однорідної маси. Нанесіть маску на обличчя, шию і зону декольте. Залиште на 15-20 хвилин, потім змийте - спочатку теплою водою, а потім прохолодною.

Процедуру необхідно виконувати 3-4 рази на тиждень в перший місяць, а потім - 1-2 рази на тиждень для підтримки результату. Я вже давно помітила, що всі косметичні процедури дають хороший результат тільки при регулярному застосуванні, а не від випадку до випадку.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Маска для обличчя від Дженіфер Лопез