5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Пелюстки троянд і календула для здорової еластичної шкіри

РедагуватиУ обранеДрук

Кажуть, що у індійських жінок сама еластична шкіра: навіть шипи троянд не завдають їм шкоди, оскільки ковзають по гладкій шкірі, не маючи можливості зачепитися. Не думаю, що це поширюється на всіх індійських жінок, а й у мене є улюблений рецепт з індійської косметики. Це очищающий лосьйон для обличчя на основі пелюсток троянди і календули. Краще всього використовувати свіжі пелюстки, але я вже давно сушу потрібні рослини, використовую їх у міру потреби і не бачу особливої різниці. Цей лосьйон найбільше підходить для сухої шкіри.

Для приготування суміші потрібно взяти 100 мл молочної сироватки, по 25 г свіжих пелюсток троянд і нагідок. Налийте сироватку в каструлю, покладіть пелюстки і кип'ятіть на повільному вогні 30 хвилин, накривши посуд кришкою. Зніміть з вогню, остудіть і настоюйте ще кілька годин. Процідіть, перелийте в пляшку з пробкою. Наносьте суміш на обличчя після ранкового та вечірнього вмивання, залишайте на 15 хвилин і змивайте прохолодною водою.

Я помітила, що якщо ці процедури робити навіть короткими курсами, наприклад, по два тижні, потім перерва, але регулярно, шкіра позбавляється не тільки від маленьких запалень, а й від чорних крапок і анітрохи не лущиться.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Пелюстки троянд і календула для здорової еластичної шкіри