5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народне лікування трофічної виразки

РедагуватиУ обранеДрук

Хочу поділитися своїм рецептом лікування трофічної виразки, яка утворилася на нозі через тромбофлебіту. Справитися з нею не могли ніякі мазі і припарки, поки за порадою знайомої не спробувала лікуватися золотим вусом, який росте у мене вдома.

Я брала один свіжий лист, рвала його на дрібні шматочки і розминала товкачем в скляній мисочці, поки шматочки не стануть вологими і не виділять сік. Потім викладала отриману масу на стерильну марлеву серветку, прикладала до рани і забинтовують. Тримала примочку всю ніч, а вранці знімала її і обробляла рану перекисом водню. Після цього знову накладала вологу масу із золотого вуса і бинтувала до вечора, а на ніч знову змінювала пов'язку. Робила так протягом тижня, і моя виразка поступово затягнулася і зажила. За допомогою вуса можна лікувати і інші будь-які рани, так як його сік володіє високими ранозагоювальні властивості.

І. Н. Вихренко,

м Архангельськ

Як садити золотий вус



Для вегетативного розмноження використовуються верхівкові живці дорослих рослин і молоді розетки, взяті з вусів. Вони швидко вкорінюються і у воді, і в грунті.

Де вирощувати золотий вус

Золотий вус слід вирощувати у великій ємності в світлому, але без прямих сонячних променів місці, при температурі влітку не вище плюс 25 градусів, взимку - не нижче плюс 14 градусів. У кімнатних умовах квітка може вирости до метра заввишки, тому стеблу потрібно встановити опору, щоб він не зламався під власною вагою.

Коли збирати золотий вус

У лікувальних цілях використовують листя і «суставчікі», коли на пагоні утворюється не менше дев'яти колінець і вони набувають коричнево-фіолетовий колір, - значить, рослина набрало цілющу силу.

Як заготовлювати золотий вус

З листя і пагонів роблять настоянки на спирту, кагорі, меді, рослинному (лляному, кедровому, оливковій, персиковому, соняшниковій) олії, мазі на основі дитячого крему, вазеліну і нутряного жиру.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народне лікування трофічної виразки