5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Ароматні олії для красивої фігури

РедагуватиУ обранеДрук

Улюблені аромати є у кожної людини - вони повертають нас у яскраві картини дитинства або нагадують про стан юнацької закоханості, збуджують нас або занурюють у стан глибокої медитації. Вплив ароматів на емоційний і фізичний стан людини успішно використовується медиками. Ароматне лікування - що може бути краще!

У мене є подруга - вчилися в одній школі, сиділи за однією партою, тепер живемо в одному будинку. Після школи Діна вступила до медичного інституту. Тепер вона - лікар-дієтолог. Від неї я дізналася безліч секретів, які допомагають підтримувати фігуру у відмінній формі. Наприклад, Діна підказала, що ефірні масла грейпфрута і мускату підвищують ефективність антицелюлітного масажу в 2-3 рази. І стала я щодня масажувати область стегон і сідниць кремом з додаванням цих масел. Такі розтирання разом з невиснажливого, але регулярними фізичними навантаженнями допомогли мені змінити проблемні місця буквально за три місяці.

А щоб позбутися від розтяжок, я готувала спеціальне зілля і втирала в шкіру живота і стегон.

Взяти 7 крапель олії лаванди, по 5 крапель масел неролі і апельсина, 50 мл мигдалевого масла, втирати 2-3 рази на день.

Щоб не переїдати ввечері, я за порадою Діни іноді «годуюся» запахами - тими, які пригнічують апетит. Наприклад, капніть на носовичок масло анісу, і як тільки з'являється «звірячий» апетит, починаю вдихати цей аромат. До речі, для приборкання апетиту підходять масла кропу, мигдалю гіркого і розмарину. Пробуйте, дерзайте!

Елькіна Г.,

м Вологда



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Ароматні олії для красивої фігури