5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народні засоби лікування фурункулів, і при болях у вухах і горлі

РедагуватиУ обранеДрук

Народні засоби лікування фурункулів, і при болях у вухах і горлі

Після закінчення музичного училища більша частина випускників зібралася в будинку культури, і на добровільних засадах було організовано хоровий колектив. Пам'ятаю, як на 9 Травня нам довелося виступати в парку перед ветеранами. Було прохолодно, дув вітер. За півгодини я так заклякла, що ні розгиналися пальці рук. Прийшовши додому, я відчула, як стріляє у вусі і дере в горлі. Лікаря не стала викликати - попереду були два вихідних, вирішила лікуватися травушка-муравушка.

Я взяла по 1 ст. л. липи, сушених ягід малини, хвоща польового, кори верби і квіток бузини чорної. Всі перемішала, потім 1 ст. л. збору залила 1 склянкою води, 15 хвилин витримала на водяній бані. Остудила протягом 30 хвилин, процідила, довела до початкового об'єму кип'ятком. Пила по невеликому глотку через кожну годину.

За два дні я встала на ноги. І вухо перестало боліти - допоміг настій буркуну.

Залити 2 ч. Л. трави буркуну 0,5 літра окропу. Дати настоятися в щільно закритому посуді. Закапувати по 5-6 крапель в хворе вухо 2-3 рази на день.

Взагалі-то, буркун - дивовижне створіння природи. Які тільки захворювання він не приборкує - і подагру, і тромбофлебіт, і запалення легенів! А ще буркун - гроза фурункулів. У домашніх умовах неважко самому приготувати мазь.

Розтерти 2 ст. л. квіток (краще свіжих) з 2-3 ст. л. вершкового масла. Накласти мазь на фурункул, перебинтувати. Залишилася мазь зберігати в холодильнику.

Багато рецептів, запропоновані відвідувачами сайту ukrhealth.ru мною випробувані: якісь допомогли, а якісь - не дуже. Але я цьому не дивуюся, адже всі ми - люди різні, кожному - своє. І я дуже радію, коли знаходжу свій, саме мені відповідний рецепт.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народні засоби лікування фурункулів, і при болях у вухах і горлі