5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як лікувати фурункул

РедагуватиУ обранеДрук

Мені здається, що таке болісне захворювання, яким є фурункульоз, пов'язано із загальним ослабленням всього організму. Інакше я не можу зрозуміти, як у мене, молодої здорової жінки, стали з'являтися фурункули по всьому тілу. І вже ніяк я не можу це віднести на рахунок недотримання гігієни, адже фурункульоз - це коли запалюються волосяні мішечки на шкірі.

Кілька років мучилася, щоб позбутися від хвороби. У цей час і помітила, що часто спровокувати появу чиряків може навіть переохолодження. І тому я намагалася одягатися завжди «не по моді, а по погоді» і мати під руками все необхідне, щоб не дати хворобі поширитися по всьому тілу. Для цього іноді достатньо мати вдома кропиву і траву манжетки. З кропиви я варила відвар, який приймала регулярно, щоб почистити кров від токсинів.

Для цього 1 столову ложку трави кропиви дводомної треба залити 1 склянкою води, довести до кипіння, дати настоятися 20 хвилин, процідити, пити по 1/4 склянки тричі на день не менше 1 тижня.

З манжетки можна приготувати звичайний настій: 1 столову ложку подрібненої трави залити 1 склянкою дуже гарячої води, настояти протягом години і використовувати для компресів і примочок запалених місць.

Головне - починати лікування при перших же ознаках початку хвороби: варто з'явитися маленькому прищики, який нагадує фурункул, тут же починати приймати протизапальні та кровоочисні настої всередину і робити примочки зовні. І набратися терпіння - чим терплячіший лікуватися, тим надійніше результат.

Ольга Воронцова,

м Тюмень



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як лікувати фурункул