5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування сріблом і міддю

РедагуватиУ обранеДрук

Прочитав про те, як можна лікуватися міддю і сріблом. Вирішив спробувати. Весь будинок перевернув, але жодної мідної монети випуску до 1961 року - а саме такі потрібні для лікування - не знайшов. Став шукати срібну ложку.

Чесно кажучи, я не дуже-то відрізняю мельхіор від срібла. От і взяв ту ложку, яка, як мені здалася, була срібною. І, як годиться, поклав її в банку і залив водою. Через день вже почав приймати воду і одночасно натирати нею шкіру на руці - ті місця, де були алергічні червоні плями. Я чекав, що ось ще трохи - і плями за помахом чарівної палички зникнуть. На щастя, незабаром почервоніння на шкірі пройшла.

Але яке ж було моє здивування, коли з відпустки повернулася дружина і сказала, що ложка була срібною, а мельхіоровій! Я подумав: що ж послужило поштовхом для зцілення - самонавіювання або лікувальні властивості мельхіору, якщо він такими володіє?

Відправився в бібліотеку. Знайшов потрібну літературу. І тепер знаю, що мельхіор - теж лікувальний метал. Мельхіор є сплавом міді з нікелем, іноді з добавками заліза і марганцю. Цей сплав стабілізує ауру будинку, де знаходиться, зміцнює відносини і зв'язки між людьми, призводить життя в рівновагу. Одним словом, користуйтеся мельхіоровими столовими приборами під час застілля, і душевні розмови вам гарантовані!

А в медичному сенсі мельхіор пригальмовує розвиток багатьох захворювань, заспокоює схильну до запалення шкіру. Раніше вважалося, що вмивання водою з мельхіорового глечика сприяє збереженню жіночої краси. І тепер моя ненаглядна дружина готує мельхіорову воду і використовує її для вмивання.

Ігнатенко В.


РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування сріблом і міддю