5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Якщо нігті слабкі

РедагуватиУ обранеДрук

Мені здається, ця проблема не тільки моя: нігті розшаровуються у багатьох моїх знайомих жінок. Я наївно думала, що причина цього криється в тому, що я не використовую захисні гумові рукавички для домашньої роботи. Але все виявилося не так просто. Кілька років мені знадобилося, щоб зрозуміти це.

Я прочитала масу книг на тему здоров'я і зрозуміла, нарешті, що якщо нігті розшаровуються, то, значить, в організмі порушений обмін речовин і не вистачає вітамінів, мінералів, наприклад, кальцію. З віком у жінок ця проблема ще більше посилюється. Тому діяти треба відразу за двома напрямками: зсередини і зовні. Мені довелося звикнути до того, щоб два рази на тиждень готувати що-небудь з желатином - холодець або желе. А крім цього, є сир, капусту якомога частіше - вони містять багато кальцію. Шкода, що більшість з нас пізно починає розуміти, що ми те, що ми їмо. І є ще кілька процедур, що теж дуже добре позначаються на стані нігтів.

Я раджу якомога частіше втирати в нігті столовий оцет, лимонний сік, сік журавлини, червоної і чорної смородини. До речі, лимонний сік не тільки зміцнює нігті, але і освітлює їх. Його потрібно використовувати, коли нігті пожовкли. Добре зміцнює нігті масаж з розчином наступного складу: 70 мл води, 5 мл квасцов, 25 мл гліцерину.

Я виливаю суміш в мисочку і по черзі умочують пальці в неї, потім розтираю кожен палець, ніготь. Робити так треба не рідше одного, а краще двох разів на тиждень, до тих пір, поки нігті не зміцняться. Але й після цього не можна заспокоюватися, догляд за нігтями повинен стати такою ж звичкою, як чищення зубів.

Поліна Сергіївна Худякова


РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Якщо нігті слабкі