5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Зміцнення нігтів оливковою олією

РедагуватиУ обранеДрук

Зміцнення нігтів оливковою олією

По собі знаю, як це неприємно, коли нігті постійно шаруються, ламаються. Причин атому багато, починаючи від нестачі мікроелементів в організмі і закінчуючи безпечністю. Чи завжди ми під час домашньої роботи користуємося гумовими рукавичками?

Більшість з нас цього ніколи не роблять. І я так себе вела, поки нігті не стали перетворюватися на огризки. Тоді й задумалась. Навіть манікюр зробити вже не виходило.

Лаком такі проблеми приховати важко. І я взялася за себе. Стала регулярно пити трав'яні чаї, рецептів таких багато, можна вибрати на свій смак. А можна будь травички заварювати по черзі: тиждень пити чай зі звіробоєм, тиждень - з м'ятою, мелісою, ромашкою, календулою і так далі. Особливу увагу можна звернути і на спеціальні добавки, наприклад, хвощ польовий, в якому міститься кремній, він відповідає за міцність нігтів і волосся.

А ось нігті і шкіру рук потрібно балувати поживним оливковою олією. Воно хоч і дороге, зате дуже корисне. В оливковій олії міститься багато вітамінів, також воно має чудову властивість проводити корисні речовини до нігтя. Один-два рази на тиждень нанесіть оливкову олію на шкіру рук і нігті, надіньте бавовняні рукавички і залиште на ніч.

На перший погляд це занадто просто, але на ділі дуже добре допомагає вирішити проблему. І ще я раджу: як тільки сідайте перед телевізором, змастіть руки і шкіру навколо нігтів оливковою олією, а пальці опустіть в половинки лимона. Через місяць ви не дізнаєтеся свої ручки.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Зміцнення нігтів оливковою олією