5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Народний засіб для густого волосся

РедагуватиУ обранеДрук

Народний засіб для густого волосся

Кожна жінка хоче мати красиві і густе волосся. Я - не виняток. Коли волосся стали занадто сильно випадати, я перепробувала багато народних засобів. Про один з них хочу розповісти.

Якщо ви хочете, щоб ваше волосся було густим, спробуйте регулярно використовувати бурштиновий порошок. Звичайно, це можливо, якщо у вас вдома є багато бурштину - хоча б дрібних камінчиків.

Янтар можна потерти про жорстку тертку, тоді у вас вийде цілющий порошок. Адже бурштин - це скам'яніла кілька мільйонів років тому смола хвойних дерев.

Висипати 1 ст. л. порошку бурштину в миску, додати 2 ст.л. кип'яченої води, ретельно перемішати. Втирати отриману кашку в шкіру голови поздовжніми і круговими рухами, залишити на 5-10 хвилин, потім вимити голову, обполоснути настоєм трав - наприклад, ромашки або меліси. Процедуру проробляти 2-3 рази на тиждень протягом 1 місяця.

Порошок бурштину багатий особливою кислотою - бурштинової. І ця унікальна кислота проникає в шкіру голови через протоки сальних залоз. Коріння волосся отримують прекрасну підгодівлю, їх зростання посилюється.

Іноді мені не вдавалося гарненько подрібнити бурштин, тому в бурштинової кашці присутні досить великі крихти. Але це теж добре: втираючи отриману масу в голову, я здійснювала одночасно і легкий масаж голови.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Народний засіб для густого волосся