5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Чай на рану

РедагуватиУ обранеДрук

У літніх людей, особливо хворих на діабет, часто виникають на ногах виразки, які довго не загоюються. Строго кажучи, такі речі не можна лікувати самим, треба обов'язково під наглядом лікарів, тому як самолікування чревате дуже важкими наслідками, аж до зараження крові.

Особисто я інтуїтивно завжди відчуваю, коли сама можу впоратися, а коли треба бігти до лікаря. Ось для такого самостійного випадку у мене є хороший засіб, про який випадково дізналася років п'ять тому.

Хороший зелений чай - свіжий і ароматний - розмели в кавомолці в порошок, зсипте в скляну банку. Використовуйте для загоєння ран, тріщин на п'ятах і стопах, загоюються трофічних виразок, посипаючи чайним порошком досить густо по кілька разів на день.

Важливо при цьому строго дотримуватися правил гігієни - шкіра повинна бути чистою, пов'язки стерильними, ніяких повторних пов'язок. У чаї багато в'яжучих і дубильних речовин, тому ранки швидко затягуються. Ці ліки не для великих пошкоджень шкіри, тільки для незначних ранок, невеликих виразок. А при діабетичних виразках можна використовувати як додатковий засіб до основного лікування.

Маргарита Володимирівна Макарова,

м Моздок



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Чай на рану