5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Псоріаз на нервовому грунті

РедагуватиУ обранеДрук

Псоріаз на нервовому грунті

Звертається до вас жінка 34 років. Допоможіть позбутися хвороби, яка переслідує мене більше 13 років. У мене псоріаз волосистої частини голови - як висловився один дерматолог, «корона». Хвороба свою пов'язую з депресивним станом, яке почалося у мене під час вагітності та народження дитини.

Піднімала дитину одна, а в силу своєї недосвідченості сильно нервувала. Лікування не допомагає, але я не опускаю руки, намагаюся одужати за допомогою народної медицини.

Псоріаз, або лишай лускатий - часте хронічне захворювання шкіри, яке нерідко вражає і суглоби. Захворіти ним можна в будь-якому віці. Більшість вчених вважають, що хвороба передається у спадок і у її походження важливу роль відіграють імунні, біохімічні порушення. Говорять і про вірусну природу псоріазу. Але, жодна з теорій поки не є загальновизнаною. Мені здається, що псоріаз найчастіше виникає після стресових ситуацій, як у вашому випадку. Під час надмірних психічних навантажень люди буквально умертвляють якісь свої почуття. Наприклад, почуття довіри, любові, безпеки. Ще помічено, що захворювання виникає при сильному відчутті огиди. У деяких хворих буквально пунктик з приводу чистоти. А почуття огиди відображає ненависть, презирство до чого-небудь в цьому світі. Це закладено в підсвідомості і позначається на шкірі. В уражених місцях вона стає грубою, посилюється її зроговіння - ось явна вказівка на те, що людина хоче захиститися від навколишнього світу. Хворому на псоріаз важливо зрозуміти, що він живе в чистому, гармонійному і безпечному світі. І не просто живе, а створює його сам своїми думками і вчинками. Так кому ж або чому він чинить опір? Самому собі або світу, створеному самим собою?

В першу чергу, треба налаштуватися на те, що світ любить вас і приймає такою, яка ви є. Добре б зайнятися аутотренінгом, читати афірмації (наприклад, Я. Хей). Потім необхідно допомогти печінці працювати правильно. Рекомендую вам тюбажи з ксилітом, сорбітом (3 дні поспіль кожні 2 тижні). Дотримуйтеся дієти і режим харчування. Гостре, солоне, копчене, все ковбасні вироби і бутерброди виключіть з раціону. Щоб очистити організм, треба налагодити і роботу кишечника, наситивши його тканини вітамінами і хорошою, структурованою водою. Тільки там, де досить «живої» води, обмінні процеси йдуть нормально.

Наступний етап - сходити до гомеопата, щоб отримати ліки для підняття імунітету, нормалізації обміну речовин і очищення організму. Проведемо таку підготовку протягом місяця і почнемо курс лікування народними засобами.



Приймайте гарячий настій з чаги: 1 ст. л. на 0,5 л окропу, заварюйте в термосі на ніч і пийте після їжі, як чай по 1 склянці 2 рази на день. Курс тривалий, не менше року. Можна пити і аптечний екстракт чаги: 3 ч. Л. на 150 мл теплої води, розмішати і приймати по 3 ст. л. 3 рази на день до їди. Курс - не менше 6 місяців.

Для стимуляції імунітету раджу пити настоянки аралії, заманихи і елеутерококу - по 14 днів кожну з перервою 14 днів. Приймайте по 10 крапель на 1 ч. Л. води 2 рази на день (у першій половині) за 30 хвилин до їжі.

Після курсу настоянок пийте настій із дрібних березових листочків (розміром з копійчану монетку). Залити в термосі на ніч 2 ч. Л. листя 0,5 л окропу, додати дрібку соди в стакан перед вживанням. Пити по 0,5 склянки 4 рази на день 1 місяць, потім - перерва на 6 місяців.



У вашому раціоні має бути достатньо жирної риби. Можна приймати і аптечні препарати, що містять риб'ячий, тюлений жир.

Корисні й соєві продукти, що містять лецитин, а також продукти, що містять багато вітамінів А і Е (гарбуз, морква, шпинат, насіння, арахіс, інші горіхи). Частіше виходьте на свіже повітря. Добре зіграти в ранні години, а взимку можна скористатися кварцом в малих дозах.

Голову або інші місця, уражені псоріазом, можна змащувати солідоловой, нафталановой мазями. Допомагають і аплікації (маски) перед миттям голови.

Змішати 1 яєчний білок, 1 подрібнений лист алое або каланхое, по 1 ч. Л. меду, коньяку і припущених дріжджів (розмішати 1 ст. л. молока з 1 ч. л. дріжджів і дрібкою цукру, потримати в теплому місці). Накладають маску за 40 хвилин до миття голови, потім просто змивають.

Крім того, через день змащувати голову хлорофіліпту, чергуючи масляний і спиртовий розчин. Є й інші аптечні розчини, гомеопатичні мазі. Але все це треба підбирати індивідуально, тому пробуйте їх в різних комбінаціях.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Псоріаз на нервовому грунті