5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Догляд за шкірою в спеку

РедагуватиУ обранеДрук

Догляд за шкірою в спеку

Якщо шкіра жирна, влітку в спеку відразу відчуваються асі недоліки: косметика пливе, з'являються подразнення, вугри. Доводиться особливо ретельно доглядати за обличчям. Я не раджу в жарку погоду користуватися пудрою: через дві години після нанесення вона перетворюється в шар глини, яка закупорює пори, і вони починають виділяти шкірне сало з потрійною швидкістю.

Я раджу вранці після вмивання протирати обличчя кубиками льоду з відваром кори дуба, квіточок календули або зеленого чаю.

Зробіть спеціальний лосьйон для жирної шкіри:

відіжміть сік одного лимона в скляний або емальований посуд. В інший посуд покладіть дрібно нарізану шкірку лимона, туди ж всипте 2 ст. л. сухих. листя шавлії, залийте склянкою крутого окропу, накрийте кришкою і залиште на годину. Після настоювання процідіть, відіжміть залишок у злиту рідину. Потім цей настій і лимонний сік влийте в пляшку, додайте 30 мл столового оцту, 30 мл камфорного спирту і 50 мл 40-відсоткової горілки. Протирайте шкіру 1-2 рази на день.

Ще одна порада, мною перевірений: як тільки з'являються прищики, я накладаю примочки з настою шавлії і аптечної ромашки. Змочую марлеву серветку в настої, накладаю на все обличчя і півгодини лежу.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Догляд за шкірою в спеку