5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як повернути красу волоссю

РедагуватиУ обранеДрук

Як повернути красу волоссю

У багатьох жінок, як тільки вони наближаються до критичного віку, загострюються хронічні хвороби. Але це ще не всі біди. У такий період різко починає змінюватися зовнішність: пропадає блиск в очах, з'являються сутулість і «горбик» позаду шиї. А найсумніше - рідшають волосся.

Особисто мені вистачає сили духу впоратися майже з усім, що я перерахувала. Але коли стали псуватися волосся, я від безсилля навіть ревіла. Ну не в перуці ж ходити! Одного разу влітку вирішила перевірити, як діє кропива. Про це написано так багато, що не склало праці розробити цілу програму з повернення волосся за допомогою кропиви. Почну з того, що можна робити в будь-який час року.

Досить приготувати настій з кропиви: 2-3 ст. л. сухих або 0,5 кг свіжого листя залити 2-3 склянками окропу, остудити і дати настоятися 6-8 годин. Потім процідити і втирати в шкіру голови ватяним тампоном. Робити це, натискаючи м'яко і просуваючись уздовж волосся, щоб не виривати їх і не руйнувати кореневі цибулини. Чим частіше будете проводити таку процедуру, тим імовірніше успіх.

Але як тільки з'явиться можливість віджимати невелика кількість свіжого кропив'яного соку, часу не можна втрачати ні хвилини. Свіжий сік краще втирати через день-два, а після миття кожного разу обполіскувати голову згаданим настоєм із свіжої кропиви. Коли отримаєте результат, напишіть про це в коментарях.

Наталія Миколаївна


РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як повернути красу волоссю