5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Пігментні плями на обличчі

РедагуватиУ обранеДрук

Пігментні плями на обличчі

У цього лікарської рослини, яка квітне повсюдно в червні, говорить назва - чистотіл. Я не пропускаю момент цвітіння, використовую чистотіл для того, щоб позбутися від пігментних плям на обличчі.

Для цієї плями змащую свіжим соком чистотілу двічі на день протягом одного-двох тижнів, обличчя очищується, молодшає. Але повинна попередити, що ні на хвилину не можна забувати про те, що чистотіл отруйний. Після роботи з ним треба ретельно мити руки з милом, дотримуватися обережності, і тоді він виручить не раз у багатьох важких випадках. Однак застосовувати всі препарати чистотілу треба в строго визначених дозах. При всій своїй отруйності чистотіл - кращий засіб від бородавок, прищів, багатьох шкірних хвороб. Я зазвичай готую мазь на основі чистотілу. Якщо планую використовувати її в короткий час, то змішую тюбик дитячого крему зі свіжим соком чистотілу з розрахунку, що сік становитиме 1/10 частину. На більш тривалий термін мазь готую на основі вазеліну, свинячого або баранячого жиру.

Для отримання мазі можна використовувати не тільки сік чистотілу, а й висушену траву, яку попередньо треба дуже добре подрібнити в кавомолці або ступці. Пропорції, в яких змішуються компоненти, залежать від конкретного випадку, конкретної хвороби. Однак звичайні співвідношення - це 1 частина подрібненої трави і 2 частини маси-основи. Свіжий сік змішують з основою в пропорції 1: 4.

Я використовую мазі для зовнішнього застосування при будь-яких шкірних висипаннях, але колись в юності я так лікувалася від дерматиту.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Пігментні плями на обличчі