5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Як врятувати пошкоджені світле волосся

РедагуватиУ обранеДрук

Як врятувати пошкоджені світле волосся

Подейкують, що через пару десятиліть блондинок на нашій планеті не залишиться. Світле волосся - не є домінуючим показник, тому блондинок в майбутньому можна буде вважати вимираючим видом.

Це не справедливо! Про кого чоловіки тоді будуть розповідати анекдоти? Напевно вам вже зрозуміло, що я пишаюся своїм волоссям медового кольору! На жаль, але за ними потрібен постійний догляд. Для того щоб довгі і світле волосся виглядали доглянутими, гладкими і шовковистим, жінкам доводиться користуватися всі можливими шампунями, масками, бальзамами, ампулами з чудодійними сироватками, і іншими корисними зіллям і ліками.

Більшість жінок воліє відвідувати салони краси. Професіонали відразу ж оцінять стан волосся і дадуть пару слушних порад. Моя добра знайома постійно робить біовосстановленіе волосся. Я вирішила відвідати один з Московських салонів краси і зробити цю чудодійну процедуру.



Сеанс по біовостановленію волосся тривав приблизно 10 хвилин, так що вам не доведеться звільняти цілий день для того, щоб привести в порядок волосся. Я робила цю процедуру вперше, тому трохи розтягла задоволення. Майстер задала мені кілька запитань про мої волоссі: якими засобами волію користуватися, які є проблеми, як часто мою голову і так далі. Фахівцю необхідна така інформація для того, щоб підібрати косметичний засіб для біовосстановленія. Майстер вибрала для мого волосся маску і шампунь на основі інжиру. Так як після літнього відпочинку та палючого сонця моє волосся були тьмяними, а також жирними біля коріння і пересушеними на кінчиках.

Далі мені помили голову, змішали маску зі спеціальним порошком, який підсилює ефект, завдали її на волосся і залишили на 5 хвилин. Чесно кажучи, я стала сумніватися, що за 5 хвилин мої пошкоджене волосся повністю відновляться. Доведеться зізнатися, я була не права. Після того як косметолог вимила мені голову, на волосся навіть не треба було наносити бальзам, вони прекрасно розчісується, і з укладанням не виникло жодних проблем. Мені сказали, що ефект від маски тривати 15 днів.

Як будь-яка нормальна дівчина, я захотіла придбати це чарівний засіб, щоб користуватися ним в домашніх умовах. На жаль, виявилося, що цей порошок, який і підсилює дію маски, не продається. А маску можна придбати і використовувати раз на тиждень, вдома.

Я не засмутилася, крім того, через кілька тижнів я збираюся повторити цю процедуру. Також у салоні вам можуть запропонувати біоламінірованіе, глибокий пілінг шкіри голови, що прискорює ріст волосся, або 7-ступеневу процедуру по догляду за волоссям. Можливо, мені захочеться спробувати щось нове. Адже всім відомо, що досконалості немає межі.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Як врятувати пошкоджені світле волосся