5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Лікування гідраденіту (хмиз вим'я)

РедагуватиУ обранеДрук

Дорогі страждальці! Проблему гідраденіту не вирішити описаними Вами засобами. Вони допомагають лише частково, на час, рецидив хвороби неминучий, особливо, якщо його розкривали хірургічно (поширили заразу по клітинах).

Золотистий стафілокок вкрай стійкий до антибіотиків, він мутує і пристосовується. Єдино, що саме знищує цей мікроорганізм - це прополіс. Тільки прополіс здатний активно придушувати і знищувати широкий спектр мікроорганізмів (в т.ч. стафілококи, стрептококи), включаючи туберкульозну паличку, віруси, найпростіші (трихомонади), грибки і далі за списком. Причому прополіс знищує і виводить чужорідні клітини, а рідну мікрофлору організму повністю зберігає, стимулюючи імунітет. Щоб саме вилікувати гідраденіт потрібно взяти 1 частину чистого прополісу + дві частини меду. Прополіс розмолоти через кавомолку (як зерна кави), змішати з медом, додати борошна (житнього, пшеничного) для в'язкості. Потрібно зліпити не густо коржик, так як суміш без борошна потече (я робила густоту Іхтіолка). Прикласти суміш до хворого місця, закріпивши пов'язкою або пластиром. Міняти 1 раз на добу до появи нової шкіри або повного зарубцеванія рани. Я протирала під час перев'язки звичайної перекисом. Прополіс дуже жорстко розкриває гнійники, акумулюючи вогнище, і розсмоктує новоутворення повністю. Він також розсмоктує рубці після розтинів. Головна умова: прополіс і мед повинні бути з пасіки, а не куплені в магазинах. Ніяка сметана з борошном, іхтіол і просто медова коржик, яка, до речі прикладається не так на ніч, а на весь час, поки не розгладиться рубець, - не вирішить проблему до кінця, тому не знищує стафілокок. У прополісі більше 300 компонентів (у якогось ліки це є?), З яких вивчені тільки 100, на інші складові не знайдені хімічні формули. Це просто лікувальна джерело!

Я вже була на межі відчаю, рецидиви повторювалися нескінченно, перепробувала всі засоби, які тільки можливі, включаючи хірургію і антибіотики, і лише випадково дізнавшись, що вилікували гангрену саме таким способом і врятували ногу, вирішила спробувати - втрачати-то нічого! Прополіс дійсно знищив цю заразу, дуже сподіваюся, що назавжди!



Якщо раптом через якийсь час гідраденіт повториться - не панікуйте! Значить уражених клітин було багато. Але я думаю - за один раз все пройде. Вважаю, що прополіс можна знайти на пасіках (адреси в інтернеті), або на ярмарках бджільництва, особисто мені допоміг колега по роботі. Середня вартість 500-600 р. за 100 гр. (Цього має вистачити).

Додатково добре б попринимать 1 чайну ложку прополісной настоянки (30 крапель) на пів склянки води або молока 1-2 рази на день. Сам чистий прополіс схожий на старі крихти шоколаду, якщо він розсипчастий (у мене саме такий).

Як перевірити якість прополісу: якщо прополіс - камінцем, то опустивши його в склянку води, прополіс повинен опуститися на дно. Якщо ж він плаває в середині склянки води - значить в ньому багато домішок, якщо прополіс плаває на поверхні - значить в ньому основне становить віск. Бажаю Вам якнайшвидшого і повного одужання!



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Лікування гідраденіту (хмиз вим'я)