5850 авторів і 31 редактор відповіли на 28952 питання,
розмістивши 29771 посилання на 8900 сайтів, приєднуйтесь!

Рибний педикюр

РедагуватиУ обранеДрук

Щоб отримати ефект абсолютного пілінгу тіла, необхідно провести день SPA з рибами в акваріумі. Ми вивчили асортимент SPA-процедур одного таїландського салону і вирішили, що можна зупинитися тільки на «рибному» педикюрі.

В Азії по-особливому ставляться до риб: в штучних струмках буддійських монастирів мешкають жирні золоті коропи, і неподалік завжди знаходяться скриньки для грошей «на корм рибам». На ринках теж продають особливий корм, який діти кидають у ставок, і вода немов закипає від мигтять і штовхаються рибин. Поблизу завжди можна побачити рибалок з вудками, які здають весь улов на ринок, де її відразу смажать на відкритому вогні. На цьому ж ринку продають молодь особливих рибок гара-руфа. Вони використовуються в fish-SPA, які поширені по всьому Таїланду і в яких проводять пілінг шкіри. Гара-руфа поїдають ороговілі клітини епідермісу, здійснюючи шліфувальні процедури.

Риби для педикюру

З'явилися ці прісноводні рибки в Середньому Сході, на території Туреччини, Іраку та Ірану. Тут з їх допомогою вже кілька сотень років лікують деякі шкірні захворювання (екзему, псоріаз та інші). Слинні залози рибок гара-руфа виробляють секрет, в якому міститься ензим «дитранол». Даний компоненти нейтралізує вільні радикали і робить позитивний вплив на шкіру.



Деяким людям не дуже приємно усвідомлювати, що вони можуть стати чиїмось обідом, будь то медичні п'явки, комарі або ці самі рибки. І взагалі гара-руфа співзвучно з фуа-гра - в цьому є якась витончена пересиченість і відгомін знущання над тваринним світом.

Протягом місяця я подорожувала по Азії і мені просто необхідно було зробити педикюр. Однак мене не залишав страх, який затаївся в мені після розповіді одного мого знайомого про те, як хтось отримав зараження крові і помер, зробивши в одному індійському салоні краси педикюр. І ось я подумала, що якщо рибки і п'явки просто забирають у нас зайве, то чому б не дати їм можливість поїсти за наш рахунок? Загалом, я вирішила випробувати процедуру на собі і опустила змучені в'єтнамками ступні в акваріум, який був заповнений сотнями маленьких гара-руфа.



Відчуття я отримала вельми приємні - прохолодна вода і легке лоскотання. У рибок немає зубів і вони працюють подібно маленьким пилососам, змітаючи з поверхні шкіри все зайве. І спостерігати за ними дуже захоплююче, видовище умиротворяє і ви ледь не занурюєтеся в транс. Що стосується результату, я можу відповісти, що цей незвичайний педикюр потребує деякої доопрацювання. Можна навіть сказати, що рибки пропускають самі огрубілі зони епідермісу.

Риби не раби!

Інноваційна ідея fish-SPA досить швидко поширилася по різних країнах, проте в залежності від менталітету люди по-різному ставляться до цієї процедури. В Японії, Кореї та Сінгапурі, наприклад, процедури з рибками відносять до терапії і використовують у медичних центрах для лікування захворювань шкіри. Японці стали поєднувати їх бальнеологічними процедурами, проведеними на термальних джерелах, і це надає чудовий терапевтичний ефект. В Америці салони, що пропонують послуги fish-SPA спочатку були дуже популярні, але пізніше стали один за іншим закриватися. При цьому в різних штатах висуваються різні аргументи. Наприклад, у Вашингтоні fish-SPA стали закривати через санітарних вимог: так як рибки прирівнюють до педикюрним інструментам, їх потрібно належним чином стерилізувати, однак при цьому вони навряд чи зможуть вижити. У Техасі питання вирішили інакше: процедура могла б вважатися законною, якщо рибки були б «одноразовими», але тоді в боротьбу вступлять захисники тварин. А взагалі, з санітарних міркувань закон забороняє присутність будь-яких тварин в SPA або салонах краси. Також є і деякі екологічні обставини: бажаючі розбагатіти сінгапурські та малайзійські підприємці організували поставки за Океан не гара-руфа, а маленьких Тілапії, яких легше розводити. Однак ці всеїдні рибки вороже налаштовані по відношенню до інших мешканців ставків і річечок, і дуже швидко їх витісняють.

Як же бути любителям SPA-процедур з використанням риб? Можна зробити свій власний SPA в домашньому акваріумі, причому він буде екологічно безпечним і ніколи не викличе сумнівів у представників санітарної служби.



РедагуватиУ обранеДрук


Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Рибний педикюр